Drabina Przegubowa Krause MultiMatic (4x4 szczeble) 1206941 237,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Dwustronna Drabina przegubowa
Krause Monto MultiMatic®

Model 120694 - 4x4 szczeble

  • Aluminiowa drabina przegubowa o uniwersalnym zastosowaniu.

  • Do użytkowania jako drabina przystawna, dwustronna, wolnostojąca i pomost roboczy (wersja 4x3 szczeble).

  • Opatentowany system przegubów z lekko pracuj¹cym systemem ryglowania (system SpeedMatic), zapewniający szybką i komfortową obsługę.

  • Trwałe, wpustowe połączenia szczebli z podłużnicami.

  • Dwa szerokie stabilizatory z antypoślizgowymi stopkami (SafetyCap).

  • Łatwe składanie, niewielkie wymiary po złożeniu.

  • Wariant 4x3 szczeble nr kat. 120632 może być używany jako pomost roboczy. Jako wyposażenie dodatkowe proponujemy Multiboard nr kat 122261

Ilość
Produkt Dostępny


120694
998 Przedmioty

Specyfikacja Krause MultiMatic

Specyfikacja Drabiny Monto Krause MultiMatic

Pliki do pobrania (291.57k)

O firmie Krause

Bezpieczne rusztowania i drabiny Krause dla profesjonalistów

Krause to uznany na całym świecie, renomowany producent innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań dla wymagających branż. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na wysokości, sprawdzą się solidne rusztowania jezdne, pomosty i drabiny Krause. Każdy z produktów marki wyróżniają najlepsze materiały i najwyższa jakość wykonania, widoczna w każdym calu. Krause to ponad 120 lat tradycji w projektowaniu i tworzeniu unikalnych rozwiązań dla profesjonalistów. Obecnie firma rozwija się niezwykle dynamicznie, często zajmując czołowe lokaty w rankingach niezawodności i zadowolenia konsumentów. 

Bogata gama produktów

Produty Krause to rozwiązania innowacyjne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne. Ponieważ oferta producenta jest niezwykle szeroka, z łatwością można odnaleźć konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Każdy produkt tej marki przechodzi surowe badania jakościowe, przeprowadzane w laboratoriach wewnętrznych oraz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyznaczane przez organizacje zewnętrzne. Rusztowania i drabiny Krause wykorzystują wykonawcy pracujący na wielkopowierzchniowych inwestycjach i profesjonaliści, jak również majsterkowicze-amatorzy i bohaterowie w swoim domu. 

Wolnostojące drabiny Krause

Sztandarową rodzinę produktów stanowią drabiny Krause. Wśród nich można spotkać modele wolnostojące, w tym rozstawno-przystawne i wielofunkcyjne. To uniwersalne rozwiązania, których możliwości zastosowania są bardzo szerokie. Wielofunkcyjna drabina aluminiowa Krause sprawdzi się nawet w najtrudniejszej sytuacji, ponieważ umożliwia rozstawienie w 5 konfiguracjach, także jako przystawna. Dzięki unikalnej konstrukcji drabina Krause czyni pracę na wysokości bezpieczną i efektywną.

Drabiny przystawne

Dużą popularnością cieszy się również przystawna aluminiowa drabina Krause, oferowana w kilku wariantach, ze stopniami lub szczeblami. Jej cechą charakterystyczną jest niewielka waga i duża nośność. Konstrukcja jest cały czas gotowa do pracy, a fachowiec może ją mieć zawsze pod ręką. W razie potrzeby szybko drabinę można szybko odwiesić lub schować. 

Drabiny pionowe

Krause oferuje również pionowe drabiny, montowane jako ewakuacyjne i techniczne, w tym szybowe. Pionowe drabiny Krause zaprojektowano w systemie modułowym, dlatego ich montaż jest łatwy i szybki. Pozwalają w krótkim czasie bezpiecznie pokonywać duże wysokości i są stosowane w dostępie do maszyn, urządzeń oraz budynków. Krause oferuje drabiny pionowe wykonane z różnych materiałów, o niezmiennie wysokiej jakości i optymalnych parametrach wytrzymałościowych. 

Bezpieczne rusztowanie Krause

Dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych i hurtowniach rusztowanie Krause to rozwiązanie dla profesjonalistów. To znakomity wybór, znacznie zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości. Dzięki systemowej budowie, rusztowanie Krause jest łatwe i szybkie w montażu. Produkuje się je z najwyższej jakości lekkiego aluminium, a rolki jezdne są zabezpieczane dodatkowym hamulcem. W trakcie pracy łatwo zmienić miejsce położenia rusztowania. Krause produkuje konstrukcje, które są dostosowane do potrzeb profesjonalistów i firm budowlanych, jak również użytkowników indywidualnych. Szeroki wybór konfiguracji, wysokości i wymiarów sprawia, że jezdne rusztowanie Krause to produkt najlepszy w swojej klasie. 

Konstrukcje specjalne

Oferta marki obejmuje nie tylko rusztowania i drabiny Krause, ale także konstrukcje specjalne. Dzięki nim dostęp do miejsc pracy na średniej lub dużej wysokości staje się bezpieczny i wygodny. Konstruktorzy Krause tworzą aluminiowe konstrukcje wykonywane na indywidualne zamówienie. Możliwości wykorzystania są bardzo szerokie. Z projektów Krause korzysta budownictwo przemysłowe, producenci autobusów, pociągów i ciężarówek, firmy gospodarujące odpadami i wiele innych podmiotów działających w przemyśle ciężkim. Krause ma ogromne doświadczenie, zaplecze projektowe oraz własny system produkcji, dlatego może zaoferować klientom rozwiązania, które w zupełności spełniają nawet najwyższe oczekiwania.

Drabiny i rusztowania Krause - 120 lat doświadczenia

Firma Krause została założona w roku 1900 i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją renomę na arenie międzynarodowej, produkując specjalistyczne konstrukcje, wykorzystywane przez profesjonalistów. Krause jest niekwestionowanym liderem w sektorze produkcji drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych. Proces produkcyjny to wieloetapowy tryb działania, który rozpoczyna się od projektowania i rozwoju produktu, a kończy na wysokiej jakości obsłudze posprzedażowej. Każde rusztowanie i drabina aluminiowa Krause przechodzi rygorystyczne testy jakościowe. Dzięki temu może być uznana za bezpieczną i solidną platformę do pracy na wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.

Rusztowania i drabiny Krause - jakość i bezpieczeństwo

Ergonomiczne, funkcjonalne i bezpieczne wyposażenie Krause umożliwia efektywną pracę na wysokości. Profesjonalne wsparcie projektowe i posprzedażowe sprawia, że od ponad 120 lat firma jest silnym i niezawodnym partnerem biznesowym dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rusztowania i drabiny Krause to jakość, której można zaufać.

Opinie