Drabina Teleskopowa Faraone Super Teles (10+10 szczebli)1 519,92 zł
Brutto wysyłka w 24 h

Przegubowa drabina teleskopowa Faraone Super Teles 


Model TELES.T5S - 2x10 szczebli

Max wysokość robocza wynosi 560 cm w pozycji przystawnej

Można ją użytkować jako przystawna i rozstawną, również przy różnicy poziomów, zmieniając wysokość elementów.

Złożona drabina zajmuje niewiele miejsca i jest łatwa do przemieszczania.

Posiada profilowane stopnie 30×30 mm.

Aby zwiększyć wysokość roboczą można dokupić specjalną poręcz /kod: BRTELES/ z szerokimi stopniami (15 cm).

W serii Super teles zastosowane są dwa patenty Faraone:

  • Zewnętrze stopnie połączone nitami z zaokrąglonym profilem stosowanymi w technologii lotniczej.

  • Programowalny zawias z aluminium blaszkowego o wysokiej wytrzymałości, który umożliwia uzyskanie:

  1. Pozycji nożycowej z ogranicznikiem i blokadą zapobiegającą przypadkowemu złożeniu,

  2. Pozycji nożycowej z ogranicznikiem i z zamkiem bez blokady,

  3. Pozycji prostej z ogranicznikiem i blokadą zapobiegającą przypadkowemu złożeniu.

Drabina posiada również ergonomiczny uchwyt bezpieczeństwa do zahaczania/odczepiania i wydłużania drabiny.

Ilość
Produkt Dostępny


TELES.T5S
1000 Przedmioty

O firmie Faraone

Faraone

Włoska firma Faraone, powstała w 1969 roku jest liderem na europejskim rynku produkcji drabin aluminiowych, rusztowań, podnośników, podnośników jezdniowych, rusztowań oraz wielu akcesoriów, usprawniających codzienną pracę. Produkty marki Faraone, takie jak drabina Faraone dostępne w sklepie, cechuje dopracowanie w każdym szczególe, wpływające na komfort, bezpieczeństwo oraz ergonomię ich zastosowania. Lekkie, wygodne w transporcie sprzęty wykazują się funkcjonalnością oraz szybkim montażem. 

Marka Faraone-włoska jakość i bezpieczeństwo zastosowania

Pierwszy zakład produkcyjny firmy, założonej przez P. Faraone powstał we Włoszech, a już po kilku latach działalności wprowadzono do sprzedaży niezawodną, aluminiową drabinę, wykazującą się stabilnością, wyposażoną w systemy zabezpieczeń oraz komfortowe rozwiązania. Od tamtej pory firma Faraone stała się europejskim liderem w produkcji drabin aluminiowych, a jej zakłady produkcyjne powstały poza Italią w Hiszpanii oraz w Polsce. Aluminiowe produkty Faraone cechuje niezawodność i trwałość zastosowania w każdej sytuacji. Oferujemy szeroki wybór produktów tej uznanej, nieustannie rozwijającej się firmy.

Wysokie drabiny Faraone z aluminium

Drabina Faraone wykonana z aluminium cechuje się lekką, stabilną konstrukcją, oferowaną w systemie jednostronnym lub dwustronnym. Drabiny jednostronne z podpórką znajdziesz w naszej ofercie, dostępne w wersji 3, 4, 5-stopniowej, zapewniającej komfort pracy na odpowiedniej dla Ciebie wysokości. Drabiny posiadają stabilną, precyzyjnie wykonaną rękojeść/pałąk oraz wzmocnienie krzyżowe tylnego elementu. Stabilne, szerokie stopnie oraz aluminiowa podstawa gwarantują bezpieczne użytkowanie. Nowoczesne drabiny Faraone mogą opcjonalnie zostać wyposażone w kółka z blokadą oraz poręcz, zapewniającą dodatkowy, wyższy poziom bezpieczeństwa użycia. Wykonane z dbałością o zachowanie norm jakości i bezpieczeństwa drabiny Faraone to produkty najwyższej klasy, cenione w wielu krajach. 

Niskie, dwustronne drabiny Faraone z platformą

Drabiny dwustronne bez poręczy sprawdzają się w firmach oraz w domach użytkowników prywatnych podczas codziennych czynności, prac instalacyjnych oraz remontowych. Wygodne w transporcie, przechowywaniu oraz montażu drabiny Faraone niskie cechuje niezwykła użyteczność, widoczna w codziennym zastosowaniu. Ergonomiczne, solidne konstrukcje aluminiowe wyposażono w szereg zabezpieczeń oraz wzmocnień, gwarantujących spory udźwig bez naruszenia stabilności drabiny. Produkty, dostępne w naszej ofercie wyróżniają się uniwersalnością przeznaczenia oraz najwyższą jakością zastosowanych przy ich produkcji materiałów. Przekonaj się, że niska drabina Faraone sprawdza się w wielu, codziennych sytuacjach. Uniwersalna, kompaktowa, praktyczna może zostać przetransportowana nawet samochodem osobowym. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo poręczna i niezawodnie sprawdza się tam, gdzie przy wykonywaniu zadania nie sięgasz z poziomu podłogi. 

Rusztowania Faraone, akcesoria

W naszej ofercie produktów znajdują się rusztowania Faraone oraz inne akcesoria, podnoszące jakość pracy oraz bezpieczeństwa. Stabilność oraz wygoda podczas pracy na drabinie, oraz rusztowaniu mają istotne znaczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, lekkich stopów rusztowania Faranone wykazują się łatwością montażu oraz transportu, oraz odpornością na działanie czynników niszczących. Stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków rusztowania Faraone mogą zostać zamontowane z kotwieniem lub bez niego. W ofercie naszego sklepu dostępne są ergonomiczne, praktyczne rusztowania Faraone, które wykazują się trwałością oraz niezawodnością.

Jakość produktów Faraone

Oprócz rusztowań posiadamy szeroki wybór akcesoriów firmy Faraone, słynącej z najwyższej jakości materiałów oraz dopracowania każdego detalu, wpływającego na solidność i trwałość produktu. Oferujemy akcesoria, cechujące się wysoką funkcjonalnością oraz elementy, uzupełniające konstrukcje dostępnych w sklepie sprzętów Faraone. Wybierz jakość, nowoczesność, dbałość o bezpieczeństwo i trwałość z marką Faraone. 

Opinie