kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Windy dekarskie

Windy dekarskie to urządzenia o niewielkich gabarytach, stosowane głównie w branży budowlanej, lecz nie tylko. Służą do transportowania towarów i materiałów w górę oraz w dół. Te pochyłe wyciągi są niezwykle popularne i powszechnie stosowane zarówno na mniejszych, jak i większych budowach. Dostępne są także modele o konstrukcji modułowej – mobilne, lekkie i łatwe w transporcie.

Konstrukcja wind dekarskich jest lekka i prosta. Umożliwiają one transport na bardzo duże wysokości – do przeszło 20 m. Są bardzo wytrzymałe i umożliwiają przemieszczenie materiałów o dużej masie – w zależności od urządzenia nawet do 250 kg. Są niezastąpione na placach budowy. Charakteryzują się niezawodnym działaniem, odpornością na uszkodzenia. Choć powszechnie stosowane są w branży budowlanej, ich zastosowanie jest znacznie bardziej uniwersalne i spotkać je można także między innymi na halach magazynowych.

Windy dekarskie

Aktywne filtry

Zalety wind dekarskich

Firma Geda oferuje windy dekarskie o wielu zaletach, które umożliwiają pracę w zróżnicowanych warunkach oraz znacznie ją ułatwiają przez przyśpieszenie transportowania towarów i gabarytów ma dachy o różnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, przez co są po prostu uniwersalnym rozwiązaniem w dekarstwie. Jedną z najważniejszych cech wind dekarskich firmy Geda jest lekka i prosta konstrukcja, które jednocześnie osiągają dużą wysokość maksymalną i nośność co umożliwia łatwe rozłożenie i złożenie jej na placu budowy oraz możliwość szybkiego przestawienia jej z jednego miejsca na dachu na drugie. Dodatkowo mała waga pozwala na bezproblemowe przewożenie jej z jednej budowy na drugą nawet samochodem osobowym, a także komfort posiadania jej cały czas przy sobie i w każdym miejscu. Prosta konstrukcja dała możliwość wykonania jej z odpornych na uszkodzenia materiałów, a mimo małej wagi winda odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne. Wielu dekarzy przekonało się o niezawodności działania oraz jej mobilności i uniwersalności, które to cechy znacznie wpływają na szybkość tworzenia konstrukcji dachowych. 

O firmie

Windy dekarskie firmy Geda stanowią bezpieczną i szybką opcję transportowania towarów w górę i na dół, łącząc w sobie modułowe rozwiązania oraz wiele unikalnych zalet. Firma Geda to niemiecki producent z wieloletnim, bo aż 90-letnim doświadczeniem, produkujący urządzenia budowlane do prac na szeroko pojętych "wysokościach". Od produktów z tym logiem, możemy spodziewać się profesjonalizmu i niezawodności nawet w najtrudniejszych warunkach. Firma Geda od zawsze była i jest prekursorem w rozwoju maszyn dźwigowych, także wind dekarskich. W ofercie firmy, oprócz wcześniej wspomnianych wind dekarskich znajdują się także windy towarowe, windy budowlane, windy towarowo-osobowe, wciągarki linowe, wyciągi pochyłe, robocze platformy podwieszane, kosze zsypowe.

Winda taka, jaką chcesz!

Dzięki zastosowaniu modułowej konstrukcji tak naprawdę bez żadnego problemu Ty decydujesz o tym, jaka jest jej wysokość, a maksymalna nośność osiągana przez windy marki Geda to aż 250 kg. Wybór należy do Ciebie. Równocześnie wybór akcesoriów, których ilość jest duża, umożliwia Ci dopasowanie windy dekarskiej do Twoich wymogów i tak naprawdę do każdej budowy.  W ofercie firmy znajdziemy trzy windy dekarskie wszystkie zasilane prądem zmiennym 230 V oraz wyposażone w uniwersalny kosz: 

  1. Wyciąg Geda Lift Standard - standardowa winda o maksymalnym udźwigu do 200 kg, mocy silnika 1.0kW, długości liny 43 metry. Ze względu na duży udźwig i zaskakująco długi zasięg roboczy jest jednym z najpopularniejszych wyborów jeżeli chodzi o windy dekarskie, a na pewno jest jednym z najpopularniejszych modeli wybieranych przez dekarzy. Dużym ułatwieniem jest montaż bez użycia narzędzi, którego z pomocą dołączonej instrukcji dokona nawet nieprzeszkolony lub uczący się dopiero sztuki dekarstwa pomocnik. Dzięki segmentowej budowie może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, co daje wiele możliwości na placu budowy.

  2. Wyciąg Geda Lift Comfort - pochyły wyciąg z napędem linowym, będzie idealnym wyborem dla osób, które potrzebują, aby maksymalny udźwig był większy niż w wersji standardowej. Jego konstrukcja pozwala na dźwiganie materiałów nawet do 250 kg. Hamulec oraz sterownik bezpieczeństwa umożliwia całkowicie bezpieczne korzystanie z windy dekarskiej. Prędkość podnoszenia towarów to nawet 30 metrów na minutę, co spowoduje znaczące przyśpieszenie pracy na wysokości, natomiast materiały, wykonanie oraz napęd najwyższej jakości eliminują niepotrzebne przestoje i konserwacje.

  3. Wyciąg Geda FixLift - to pochyła winda dekarska wyposażona w silnik o dwóch prędkościach podnoszenia, dzięki któremu nasze materiały mogą być transportowane z prędkością 19 lub 38 metrów na minutę. Zastosowanie wyposażenia dodatkowego umożliwi nam przedłużenie windy do 21,5 m oraz transport nietypowych elementów na sam dach, a sanie wyposażone w hamulec zapewniający bezpieczeństwo w razie zerwania liny.