Lista produktów marki Drabex

Polski producent drabin i rusztowań

Rusztowanie i drabina Drabex - profesjonalne rozwiązania dla prac na wysokości

Polska firma Drabex od ponad 20 lat zajmuje się produkcją profesjonalnych konstrukcji dla prac wysokościowych. Rusztowanie i drabina Drabex to produkty o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, zgodne z polskimi oraz europejskimi normami. Mobilne podesty, drabinyrusztowania oraz konstrukcje specjalne sprawiają, że z łatwością można wykonać każde zadanie. Oferta Drabex skierowana jest przede wszystkim do fachowców z branży budowlanej oraz przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu. Mogą z niej skorzystać także domowi majsterkowicze i amatorzy.

Drabex - godny zaufania polski producenta

Firma Drabex to renomowany producent, znany na rynkach krajowych i zagranicznych. Wyróżnia ją w całości polski kapitał, doświadczenie sięgające roku 1991 oraz nowoczesny park maszynowy. Na uwagę zasługuje ponad 200-osobowa ekipa fachowów, która pracuje przy zaawansowanej technologicznie produkcji. Bez wątpienia Drabex to gwarancja najwyższej jakości każdej konstrukcji.

Bogata oferta drabin i rusztowań Drabex

Produkty Drabex mogą być wykorzystywane przez fachowców z wielu branż. Drabina Drabex doskonale sprawdzi się jako lekka i mobilna pomoc w pracy na wysokości sięgającej kilku metrów. Z kolei profesjonalne rusztowanie Drabex to propozycja dla firm budowlanych, które realizują zlecenia przy elewacjach, tynkach i projektach wymagających szczególnego poziomu bezpieczeństwa.

Drabex - rozwiązania dla profesjonalistów

Produkty oferowane przez Drabex to najlepsze na rynku konstrukcje. Spełniają europejskie normy BHP, pozwalając użytkownikom na wygodną i komfortową pracę nawet na dużych wysokościach. Poniżej omówiono najważniejsze punkty w katalogu ofertowym firmy Drabex.

Stabilne drabiny Drabex

Drabex produkuje różne rodzaje drabin, które zapewniają stabilne podparcie i dostęp do położonych wysoko miejsc. Wybór konkretnego rozwiązania jest uzależniony od charakteru wykonywanej pracy. W podstawowej ofercie można znaleźć różne drabiny.

Drabiny wolnostojące 

To modele doskonałe przy pracach domowych lub w ogrodzie. Mogą być wykorzystywane również w czasie domowego remontu. Wolnostojąca drabina Drabex jest funkcjonalna, lekka i uniwersalna.

Drabiny opieralne (przystawne)

Można je oprzeć o mur, ścianę, słup lub drzewo. Taka drabina przyda się w pracach budowlanych, sadownictwie i prostych pracach dekarskich. Dodatkowo, drabina Drabex posiada haki i podłużnice, które zwiększają stabilność użytkownika.

Drabiny dwustronne

Drabiny tego typu są idealne w ciasnych miejscach. Umożliwiają wchodzenie i schodzenie po obu stronach. Dwustronna drabina Drabex zapewnia bezpieczeństwo i komfort, choć jest cięższa niż model jednostronny

Mocne rusztowanie Drabex

Jednym z topowych produktów jest mocne i bezpieczne rusztowanie Drabex. Firma produkuje je zgodnie z obowiązującą od grudnia 2021 roku normą PN-EN 1004-1:2021-01, która wymaga konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych. Rusztowanie Drabex to najlepsze rozwiązanie w przypadku prac remontowych i budowlanych. Sprawdzi się również przy realizacji zadań konserwacyjnych. Może być używane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. 

Rusztowania dla prostych i skomplikowanych prac

Gama produktów Drabex obejmuje rusztowania wolnostojące oraz jezdne (składane i wielosegmentowe). Niektóre modele dedykowane są dla prostych prac wewnętrznych (np. RS 600 lub RD 100). Inne to specjalistyczne konstrukcje to zastosowań na dużych wysokościach. Ich zasięg może sięgać nawet 10 m. Każde rusztowanie Drabex to wysokiej jakości konstrukcja aluminiowa. Ponieważ materiał jest lekki i wytrzymały, rusztowania mogą być wykorzystywane przez wiele lat. W trakcie całego okresu eksploatacji zapewniają osobom pracującym na wysokości maksymalne bezpieczeństwo.

Najlepsze akcesoria Drabex

Na potrzeby swoich produktów, Drabex oferuje różne akcesoria, które zwiększają funkcjonalność wybranych rozwiązań i pomagają w specjalistycznych rodzajach prac:

Uniwersalna oferta Drabex

Drabex to nie tylko drabiny i rusztowania. W ofercie producenta znalazły się również schody, podesty robocze i konstrukcje wykonywane na specjalne zamówienie. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości aluminium oraz nowoczesnej technologii, każdy produkt Drabex to doskonałe rozwiązanie dla bezpiecznych prac wysokościowych.