kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Konstrukcje specjalne

Konstrukcje specjalne - Sklep Toren.com.pl

Konstrukcje specjalne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Konstrukcje specjalne Toren

Aluminiowe konstrukcje specjalne Toren to produkty, które odpowiadają na potrzeby wymagających przestrzeni roboczych. Schody oraz podesty z tej kategorii świetnie dopasowują się do warunków technicznych otoczenia. Dzięki fachowej instalacji modułów, praca staje się bezpieczna i wygodna. Wykorzystując konstrukcje specjalne z oferty Teren, wszyscy użytkownicy wybranych przestrzeni zyskują wygodny dostęp do urządzeń, instalacji oraz innych obiektów. Nasze moduły to najlepszy sposób na zwiększenie efektywności napraw i konserwacji na średnich i dużych wysokościach roboczych. Wszystkie prezentowane konstrukcje cechują się najwyższą jakością. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą. 

Zalety wykorzystania konstrukcji specjalnych

Konstrukcje specjalne są najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy standardowe moduły nie zdają egzaminu. Ich zastosowanie obejmuje robocze przestrzenie przemysłowe, w których istnieje potrzeba bezpiecznego dostępu do instalacji bądź maszyn na wysokości. Priorytetem w produkcji schodów i podestów jest bezwzględne bezpieczeństwo użytkownika. Dlatego w tej kategorii umieściliśmy konstrukcje wyposażone w kompleksowe systemy zabezpieczeń, a jednocześnie gwarantujące pełną funkcjonalność i komfort.

Bogata oferta konstrukcji specjalnych Toren

Nasze konstrukcje specjalne obejmują szeroki wachlarz produktów do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. W katalogu Toren znajdą Państwo schody drabinowe, podesty z balkonem, podesty dostępowe, jak również wejścia na antresolę. Wszystkie zapewniają optymalną funkcjonalność i są produkowane z najlepszych dostępnych materiałów. Zakup konstrukcji specjalnych do zakładu produkcyjnego, hali magazynowej lub innego obszaru roboczego to doskonała inwestycja. Pozwala zadbać o bezpieczeństwo osób upoważnionych do korzystania z obiektów, maszyn bądź instalacji. Poniżej omawiamy najważniejsze zastosowania dla każdego produktu z naszej oferty.

Schody drabinowe 

Schody drabinowe to konstrukcja wykonywana na specjalne zamówienie. Zapewnia bezpieczny sposób wejścia na podest o optymalnej szerokości (80 cm lub więcej). Na życzenie klienta, wykonujemy schody drabinowe z zamykanym wejściem oraz uchwytem taczkowym. Ta wytrzymała, aluminiowa konstrukcja sprawdzi się jako dostęp do stanowiska pracy, pojazdów użytkowych, maszyn lub dedykowane wejście dla konserwatorów sprzętu. 

Podest z balkonem

Aluminiowy podest z balkonem to wyjątkowo uniwersalna konstrukcja. Wykonujemy ją na specjalne zamówienie, a finalny produkt zawsze dostosowany jest do oczekiwań klienta. Opcjonalne wyposażenie stanowią zamykana brama, bortnica i balustrady. Podesty wykonane przez firmę Faraone z powodzeniem można wykorzystać jako stacjonarne lub jezdne. Obszar zastosowań obejmuje dostęp do przestrzeni przemysłowej lub obiektów. Podest z balkonem jest nieocenioną pomocą w trakcie prac na wysokości, napraw lub konserwacji maszyn, pobierania próbek (w produkcji żywności) i wielu innych sytuacjach. Wysokiej jakości aluminium gwarantuje wieloletnią trwałość, odporność na korozję i wytrzymałość w środowisku przemysłowym.

Wejście na antresolę SGE

Aluminiowe schody na antresolę znajdują zastosowanie w różnego rodzaju obszarach przemysłowych. Są praktycznym sposobem dostępu, w wielu przypadkach niezastąpionym. Wykonujemy na jako produkty spersonalizowane, zależnie od konkretnych potrzeb klienta. Wejście na antresolę SGE posiada wysunięcie po lewej stronie, a schodnia jest ustawiona równolegle. Zapewnia to ergonomię i odpowiednie dostosowanie do wybranej wysokości roboczej. Wygodne stopnie są bezpieczne, a balustrady dodatkowo chronią użytkownika. Katalog Toren zawiera standardowe modele schodów na antresolę, które mogą Państwo wzbogacić o zamykane bramki, specjalny rodzaj poręczy antypoślizgowej lub podpory podtrzymujące. Oferujemy produkt wykonany z wysokiej jakości aluminium, obliczony na wiele lat bezproblemowej eksploatacji.

Podest dostępowy 

Podest dostępowy to konstrukcja specjalna o wyjątkowej stabilności i wytrzymałości. Polecamy go do wszystkich miejsc, w których standardowe rozwiązania okazują się niewystarczające. Podesty tego typu sprawdzą, jeśli w obszarze przemysłowym brakuje miejsca na podest mobilny ze schodnią. Wykonane z mocnych profili aluminiowych podesty dostępowe, oferowane przez Toren, są lekkie i nierdzewne. Co więcej, nie przewodzą ładunków elektrycznych. Istnieje możliwość dostosowania szczegółów wykonania podestu do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na zakupioną konfigurację, zyskują Państwo produkt najwyższej jakości.

Jeśli w prezentowanej kategorii nie znaleźli Państwo poszukiwanego rodzaju konstrukcji specjalnej, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie pomogą. Zapewnimy wsparcie merytoryczne i zadbamy o dostarczanie rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb.