kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Wynajem

Wynajem

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wynajem drabin i rusztowań

Sprawne przeprowadzenie prac budowlanych jest możliwe dzięki wysokiej jakości narzędziom i dobrze wyposażonym urządzeniom. Kupno fachowego sprzętu nie zawsze okazuje się konieczne, dlatego alternatywę stanowi jego wypożyczenie. Popularnością cieszy się m.in. wynajem drabin i wynajem rusztowań. Ta opcja umożliwia profesjonalne zrealizowanie prac, a jednocześnie nie prowadzi do wydania znacznej ilości pieniędzy. Warto więc postawić na bezpieczeństwo i wynająć wysokiej jakości sprzęt, który musi spełniać określone standardy, by być dopuszczony do użytku klientów.

Drabiny i rusztowania – kupno czy wynajem?

Podczas budowy konieczne jest wykorzystanie wielu sprzętów, które zajmują sporo miejsca. Nie zawsze możliwe jest przechowywanie ich na stałe na ograniczonej powierzchni. Choć kupując konkretne produkty, ma się zapewniony dostęp do nich w dowolnym momencie, niekoniecznie przydadzą się one po raz kolejny, a będą zajmowały sporą część przestrzeni. Dodatkowo w tym przypadku trzeba pamiętać o kwestiach logistycznych i regularnym serwisowaniu. W takich sytuacjach lepszą opcją może okazać się wynajem sprzętu, takiego jak drabiny czy rusztowania. Zespół sklepu Toren pomoże dobrać Ci odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz mieć pewność co do tego, że praca będzie bezpieczna. Dzięki wypożyczeniu sprzętów nikt nie musi rezygnować z realizacji swoich planów. To także dobry sposób na przetestowanie, czy dany sprzęt sprawdzi się w danej firmie. Jeśli tak, będzie można rozważyć jego zakup na stałe.

Jakie drabiny są dostępne na wynajem?

Małe drabinki przydają się do wykonywania codziennych czynności i często goszczą w prywatnych domach. Inaczej wygląda to w przypadku wysokich drabin, które są wykorzystywane podczas budowy domu lub sporadycznie w trakcie np. czyszczenia rynien. Wtedy warto skorzystać z usług wypożyczalni Toren, która udostępnia bezpieczny sprzęt. Do wyboru w naszym sklepie są solidne i wykonane z wysokiej jakości materiałów drabiny, które spełniają niezbędne normy. Poszczególne produkty mają różne wysokości, które przydają się podczas wykonywania innych prac. Z usługi wynajmu drabin powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które mają do zrealizowania zadania takie jak malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, prace instalacyjne i konserwatorskie czy przeprowadzenie inwentaryzacji.

Jakie rusztowania są dostępne na wynajem?

Przedsiębiorcy kupujący rusztowania najczęściej stawiają na modele podstawowe, klasyczne. Nie sprawdzą się one jednak w każdej sytuacji, dlatego warto skorzystać z usług wypożyczalni, która oferuje bogatszy asortyment. Produkt tego typu powinien zostać dopasowany do charakteru prac, typu nieruchomości czy gruntu, na którym ma stanąć szalunek. Tylko w taki sposób zapewnione zostanie bezpieczeństwo pracy, a efekt końcowy będzie maksymalnie spełniał oczekiwania. Rusztowania są złożoną konstrukcją, dlatego ich zakup wiązałby się z koniecznością wygospodarowania miejsca na ich przechowywanie oraz z systematyczną konserwacją. Problem ten znika w przypadku wyboru opcji wynajmu. Jeśli jednak firma rozważa zakup, po przetestowaniu wynajmowanego modelu będzie wiedziała, czy to właśnie on sprawdzi się jako stałe rozwiązanie.

Jakie są koszty wynajmu drabin i rusztowań?

Koszt wynajmu drabin i rusztowań nie zawsze będzie taki sam, więc trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ceny różnią się w zależności od rodzaju sprzętu oraz okresu, na jaki ma on zostać wypożyczony. Usługa wynajmu wiąże się z mniejszym wydatkiem niż zakup sprzętu na stałe, dlatego by nie podejmować decyzji o zakupie w ciemno, najpierw lepiej jest skorzystać z opcji jednorazowego wypożyczenia drabiny lub rusztowania. Ponadto można mieć pewność, że firmy zajmujące się wynajmem oferują produkty najwyższej jakości, a pracujący w nich specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania do danej inwestycji.