Chociaż jesteśmy relatywnie nowo utworzoną firmą dystrybucyjną, funkcjonującą od 9 maja 2018 r., posiadamy kompetentną i fachową kadrę pracowniczą, obcującą z rynkiem drabin i rusztowań od wielu, wielu lat. 

Potencjał drzemiący w naszych pracownikach najbardziej uwidacznia się w doborze artykułów w ofercie, bowiem cechuje je najwyższa jakość. 

W naszym sklepie macie Państwo dostęp do towarów producentów takich jak Drabex, Krause oraz Faraone. 

Wiodącymi w naszej gamie produktów są rusztowania i drabiny przeznaczone do użytku zarówno profesjonalnego jak i domowego. 

Dostarczamy Państwu nie tylko starannie wyselekcjonowany produkt, spełniający wymogi bezpieczeństwa oraz certyfikowany, ale również konkurencyjną cenę. Ponadto mamy zamiar stopniowo rozszerzać asortyment, tak aby każdy Kupujący znalazł dokładnie taki produkt jakiego poszukuje. 

Nasza oferta jest dedykowana zarówno klientom indywidualnym jak i innym podmiotom takim jak sklepy, hurtownie, czy firmy budowlane. Dodatkowo warto nadmienić, że współpracujemy tylko z renomowanymi firmami transportowymi, które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego w razie jakichkolwiek pytań czy niejasności oraz obiecujemy, że standard naszej obsługi Państwa nie zawiedzie.

Jesteśmy w pełnej gotowości od poniedziałku do Niedzieli w godzinach od 8.00-22.00 pod numerem 667-060-198 oraz mailowo pod adresem biuro@toren.com.pl.