kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 18kg

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabiny Aluminiowe

W tej kategorii prezentujemy drabiny aluminiowe. Lekka i jednocześnie wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest to najpopularniejszy rodzaj drabin, o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Idealnie sprawdzą się w przestrzeniach magazynowych czy przemysłowych, jak i w użytku domowym. W skład naszego asortymentu weszły tylko produkty znanych i cenionych marek, jak: drabiny Krause, Drabex, Faraone.

Drabiny Aluminiowe

Aktywne filtry

Drabina jest czymś, co powinno znaleźć się w każdym domu. Są uniwersalne i znalazły zastosowanie naprawdę w wielu różnorodnych sytuacjach. Dzięki ich dużej nośności, doskonałej jakości wykonania i ogromnej stabilności możliwe jest dostanie się nawet w najwyższe obszary robocze. Drabiny aluminiowe znalazły zastosowanie w wielu prostych, jak również nieco bardziej skomplikowanych pracach przydomowych, a szeroki wachlarz dostępnych modeli umożliwi każdemu z Państwa znaleźć idealnie dopasowany model do swoich spersonalizowanych potrzeb.

Jedna drabina - niezliczone możliwości

Najlepszym przykładem wszechstronności są drabiny uniwersalne, które zazwyczaj składają się z trzech części, a jedna z nich jest wysuwana. Inne modele drabin mogą być użytkowane jako drabiny stojące, a w razie potrzeb - rozłożone do drabiny dostawnej. Dodatkowo warto wspomnieć, że na rynku dostępne są modele, które według potrzeb można stosować w taki sposób jak drabiny schodowe lub w niektórych przypadkach nawet drabiny kozłowe. Wszystko zależy od wybranego modelu. Niewątpliwą zaletą wszystkich wymienionych wariantów jest praktycznie niczym nieograniczona swoboda wykorzystania jednej drabiny do różnych zastosowań. Szeroki wachlarz elastyczności dotyczy również wysokości wybranej drabiny. Drabiny aluminiowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu wyposażone zostały w bogate akcesoria zabezpieczające. W drabinach zostały zamontowane wyłącznie najnowocześniejsze systemy zawiasów, a dodatkowe antypoślizgowe stopki i możliwość doposażenia zakupu w specjalistyczne antypoślizgowe nakładki, zagwarantują bezpieczeństwo użytkowania drabiny.


Zalety drabin aluminiowych

Aluminium jest materiałem, który cechują właściwości idealnie wpisujące się w produkcję drabin. Największą i niezaprzeczalną zaletą drabin wykonanych z aluminium jest ich stosunkowo niewielka waga. Aluminium z uwagi na swoją lekkość jest wręcz doskonałym materiałem konstrukcyjnym, przydatnym do wykonania dobrych jakościowo drabin i rusztowań. Materiał wyróżnia się odkształcalnością, co oznacza, że nawet gdy profil zostanie przypadkowo wgnieciony, pozostaje w pełni wytrzymały, a ponadto można spokojnie go wyprostować bez negatywnego wpływu na właściwości fizyczne i wytrzymałościowe. Aluminium jest niezwykle przyjemne w dotyku, cechuje je gładkość struktury, łatwo je wypolerować, w ten sposób, aby przyjemnie błyszczało. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasi klienci z przyjemnością sięgają po drabiny aluminiowe.

Rodzaje drabin aluminiowych

Rynek bogaty jest w różnorodne modele drabin wykonanych z aluminium, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych modeli drabin.

Szeroki wybór - duża funkcjonalność:


Wyłącznie najlepsi producenci

Dbając o zadowolenie naszych klientów w asortymencie sklepu znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane produkty o najwyższej jakości. Dlatego też znajdą tu Państwo najlepsze i w pełni bezpieczne drabiny aluminiowe takich producentów jak:

- Drabex,

- Krause,

- Faraone.

Są to producenci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji drabin. Wykorzystujemy produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych i renomowanych producentów, gwarantując tym samym wysoką jakość sprzedawanych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdują się również drabiny magazynowe oraz ewakuacyjne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do wybranej formy kontaktu.


Szeroka oferta sklepu

Dostępność wielu rodzajów drabin zapewni, że każdy kto do nas zawita  znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i skrojony na miarę swoich wymagań. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko drabiny aluminiowe, ale również inny rodzaj asortymentu, który bez wątpienia spodoba się każdemu majsterkowiczowi, zarówno temu zawodowemu, jak i hobbistycznemu.  Drabiny aluminiowe wyróżniają się odpowiednim wyważeniem i dużą stabilnością. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i co ważniejsze pozwalają na wykonanie określonych prac domowych i przydomowych bez najmniejszych problemów. Niezależnie od tego czy do celu zostało pół metra wyżej, czy też aż dziesięć powyżej podłogi, aby coś pomalować lub tylko przykręcić, warto sięgnąć po lekką drabinę aluminiową. W tym miejscu z pewnością znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne do drobnych prac. Drabiny aluminiowe stanowią doskonałą odpowiedź na Państwa potrzeby i potrzeby Państwa domu.