Filtruj według

Marka

Marka

Drabiny aluminiowe Przegubowe

banner

Drabiny przegubowe wyposażone są w specjalne złącza, które umożliwiają szybkie i łatwe rozkładanie w daną pozycję. Wykonane z aluminium drabiny są bardzo lekkie, trwałe i wytrzymałe. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w praktyczny podest, zwiększający komfort użytkowania. Drabiny przegubowe charakteryzują się prostą konstrukcją oraz łatwą i komfortową obsługą, dzięki czemu w łatwy sposób można przekształcić drabinę...

Show more
Drabiny aluminiowe przegubowe - trwałe i wytrzymałe - toren.com.pl

Drabiny aluminiowe przegubowe - bezpieczna praca na wysokościach

Drabiny aluminiowe przegubowe to propozycja do osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. Jak wiadomo, praca na wysokościach należy do czynności owianych pewnym stopniem ryzyka, związanego z upadkiem nawet z kilku metrów. W związku, z czym postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o produkt, który będzie posiadał stabilną konstrukcję oraz będzie w stanie spełnić kilka funkcji, których zmiana będzie łatwa i prosta do wykonania.

Tradycyjnie podjęliśmy współpracę ze znanymi oraz lubianymi producentami tj. Krause oraz Alumexx. Są to firmy, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów, nie tylko naszych - wystarczy poszukać opinii na temat ich produktów na przeróżnych forach internetowych, gdzie 5 gwiazdek w ocenie obejmuje co najmniej 90% głosujących. Taki wynik nie może być dziełem przypadku.

Drabina przegubowa - budowa


Przeguby to jedne z części konstrukcyjnych, które w wielkim uproszczeniu umożliwiają obrót wokół własnej osi. Drabina wielofunkcyjna wyposażona w przeguby ma możliwość przeobrażania swojej budowy względem potrzeb użytkownika. Drabina wykonana jest z aluminium - surowca lekkiego, wytrzymałego, którego zastosowanie jest bardzo uniwersalne. Z powodzeniem wykorzystuje się ten surowiec w wielu innych pomocach budowlanych i nie tylko, np. aluminiowe schodki, które również znajdują się w naszej ofercie.

Drabina przegubowa, w zależności od producenta oraz modelu, umożliwia stworzenie drabiny wolnostojącej, przystawnej, dwustronnej i pomostu roboczego. W jednym produkcie mamy aż cztery konfiguracje do stworzenia, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo wyposażona jest w opatentowany system ryglowania. Poza tym sama jej obsługa jest bardzo prosta oraz komfortowa - za pomocą jednej ręki można ją złożyć, rozłożyć lub zmienić konfigurację roboczą. Szczeble drabiny przegubowej są solidnie połączone z resztą konstrukcji, co daje gwarancję bezpieczeństwa. U podnóża drabiny znajdują się dwa szerokie stabilizatory wraz z antypoślizgowymi stopkami, dzięki czemu drabina uzyskuje pożądaną stabilność.

Drabina rozkładana ułatwia pracę w trudnych warunkach


Drabiny aluminiowe przegubowe, z uwagi na swoją wielofunkcyjność, ułatwiają pracę na wysokościach. Zmiany ułożenia poszczególnych jej elementów powodują, że bez problemu wykonamy pracę na poziomie 2 metrów, ale też znacznie wyżej - około 5 metrów nad ziemią. Jest to bardzo ważne w przypadku, gdy mamy do wykonania kilka różnych zadań w jednym miejscu. Jedna drabina potrafi zastąpić kilka pojedynczych modeli, które byłyby trudne do przetransportowania.

Drabina wielofunkcyjna nie dość, że bardzo szybko się składa, za pomocą kilku ruchów dłoni, to po złożeniu przybiera postać, która bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu osobowego. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni podkreślić zalety, jakim jest aluminium, gdyż jego niewielka waga powoduje, że bez problemu każdy model dostępny w naszej ofercie może być obsługiwany przez obie płcie. Poza tym nierówności terenu nie są żadną przeszkodą w prawidłowym ułożeniu drabiny, gdyż system regulacji wraz ze stabilizatorami umożliwiają pracę w każdych warunkach terenowych.


Gdzie można wykorzystać drabiny aluminiowe przegubowe?


Drabiny aluminiowe przegubowe można wykorzystać praktycznie wszędzie - zarówno w domu, jak i w pracy. Natomiast głównym sektorem jej zastosowania jest budownictwo, gdzie prace u podnóża dachu będą o wiele prostsze w wykonaniu. Natomiast z powodzeniem można je wykorzystać również w ogrodnictwie np. w postaci wolnostojącej jako pomoc przy obcinaniu wysokiego żywopłotu czy też przy zbieraniu owoców w sadzie. Drabina przegubowa przyda się również do wielu prac w gospodarstwie domowym. Bez problemu odnajdzie również swoje miejsce w pracach magazynowych i wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy w stanie czegoś dosięgnąć.