kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabina aluminiowa Dwustronna

Drabiny dwustronne z możliwością wchodzenia z obu stron posiadające duże profilowane stopnie to rozwiązanie dające komfort wykonywanych prac na wysokości. Przeznaczone są do użytku przemysłowego, budowlanego, a także – w przypadku drabin niższych – domowego. Ułatwiają między innymi dostęp do wysoko położonych półek oraz umożliwiają bezpieczną pracę na niedużych wysokościach, na przykład podczas remontu.

Drabiny aluminiowe dwustronne gwarantują stabilność oraz bezpieczną pracę. Modele o mniejszej ilości stopni wyposażone są dodatkowo w praktyczną platformę, zwiększającą komfort użytkowania. Drabiny dwustronne, wykonane z aluminium są bardzo lekkie i wytrzymałe. Stabilne, antypoślizgowe stópki i materiałowa taśma zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Drabina aluminiowa dwustronna - idealna do domu - toren.com.pl

Drabina aluminiowa Dwustronna

Aktywne filtry

Drabina aluminiowa dwustronna, czyli co musi znaleźć się w każdym domu.


Drabina aluminiowa dwustronna
to totalny must have w każdym domu. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych jak i bardziej skomplikowanych pracach w domu oraz wokół niego. Dodatkowo szeroki wybór modeli pozwoli każdemu z Państwa znaleźć model, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Drabina dwustronna, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wchodzenie na nią z obu jej stron. Jest to wygodne i niezwykle praktyczne rozwiązanie, które w zależności od potrzeb daje dużą funkcjonalność takiej drabiny.


Drabina składana aluminiowa - lekka i poręczna w każdej sytuacji.


Drabiny aluminiowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wyróżniają się wysoką stabilnością, a korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i co ważne pozwala bez najmniejszych problemów wykonać niezbędne prace. Nieważne czy chodzi o pomalowanie wnętrza pokoju wewnątrz domu, czy może przycięcie drzewa w ogrodzie. Składana drabina aluminiowa jest doskonałym wyborem do wszelkich prac domowych oraz przydomowych.

Drabinki do domu dwustronne, wykonane z aluminium zostały zaprojektowane z myślą o szerokiej funkcjonalności w każdym gospodarstwie domowym, a nawet w biurach, czy niewielkich warsztatach. Są bardzo poręczne i lekkie, a jednocześnie charakteryzują się solidnością i mocą. Są bardzo wygodne w codziennym funkcjonowaniu - można na nie wchodzić z obu stron. Dodatkowo każda drabina posiada ważny certyfikat TUV, który potwierdza jej zgodność z normą EN131. Obowiązuje 5-letnia gwarancja na wszystkie modele drabin.


Drabiny schodowe wykonane z aluminium.


Drabiny schodowe wykonane z niezwykle lekkiego tworzywa, jakim jest aluminium, gwarantują poręczność i lekkość przenoszenia drabiny bez najmniejszego wysiłku. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy konieczne jest wnoszenie drabiny po schodach. Do produkcji drabin zostało wykorzystane wyłącznie wysokojakościowe aluminium, co znacząco wpływa na odporność całej konstrukcji na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Przemyślane wykorzystanie materiałów w produkcji drabin umożliwia ich bardziej intensywne wykorzystanie, a jednocześnie zwiększa ich trwałość.

Dodatkowo każda drabina posiada antypoślizgowe stopnie, co zapewnia nie tylko większą jej stabilność, ale i bezpieczeństwo codziennego użytkowania.


Drabinka domowa wysokiej jakości.


Dzięki temu, że drabina została zaprojektowana do obustronnego użytku, korzystanie z niej jest wygodne i całkowicie bezpieczne. Stopnie drabinki domowej znajdują się po obu jej stronach, co pozwala na niezwykle komfortową obsługę i praktycznie jej wykorzystanie.

Dwustronność drabiny aluminiowej jest jej ogromnym i niekwestionowanym atutem i stanowi doskonałą formę do współpracy, ponieważ jednocześnie mogą korzystać z niej dwie osoby.

Mimo podobieństw do drabin jednostronnych te o dwustronnej konstrukcji są znacznie mocniejsze i trwalsze, dlatego doskonale sprawdzą się nie tylko w domach, czy biurach, ale również w pracach konserwatorskich i budowlanych w szeroko rozumianym przemyśle.


Drabina trzystopniowa - czyli duża funkcjonalność w mniejszym rozmiarze.


Drabina dwustronna trzystopniowa
jest doskonałym wyborem zarówno do domu, jak i mniejszego sklepu czy nawet warsztatu. Dzięki niej możliwe staje się w łatwy sposób sięgnięcie po cokolwiek na wyższe półki lub regały. Drabina 3 stopniowa jest lekka i niezwykle poręczna, a jednocześnie charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.

Dzięki wielu zaletom drabin aluminiowych stanowią one jedno z najbardziej podstawowych narzędzi pracy przy wykonywaniu zadań związanych z: malowaniem, tapetowaniem, szpachlowaniem wnętrz, a także tych związanych z pracami elektrycznymi czy konserwatorskimi. Drabiny dwustronne sprawdzają się w wielu sytuacjach niezmiennie od wielu lat.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie najwyższej jakości wyselekcjonowane modele, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Producenci w ofercie: Drabex, Krause, Faraone

Sprawdź także: