kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabina aluminiowa teleskopowa

Oferujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i funkcjonalne drabiny teleskopowe, które dzięki zmiennej wysokości roboczej i kompaktowym wymiarom sprawdzają się zarówno w drobnych pracach domowych, jak i konserwacyjnych. Wykorzystywane są także przy fachowych naprawach oraz przeglądach technicznych. Są one bardzo lekkie, a w zależności od wybranego rozwiązania mogą mieć maksymalną wysokość 4,20 do nawet 4,80 metra.

Drabiny teleskopowe zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac - posiadają szerokie i antypoślizgowe szczeble i charakteryzują się bardzo dużą trwałością i stabilnością. Dzięki możliwości całkowitego ich złożenia są łatwe w przechowywaniu i transporcie. Są proste w obsłudze - nawet jedną ręką. Zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych znajdujących się na naszej stronie internetowej, dzięki którym dowiecie się jak ich używać.

Drabina aluminiowa teleskopowa

Drabina aluminiowa teleskopowa

Aktywne filtry

Wielofunkcyjne drabiny aluminiowe teleskopowe


Na kartach tej kategorii znajdują się nowoczesne drabiny aluminiowe teleskopowe, zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania. Oferta obejmuje modele stworzone przez uznanych producentów, takich jak Drabex, Krause czy Faraone. Ich stabilne konstrukcje oraz łatwa obsługa umożliwią sprawne przeprowadzenie prac remontowych lub porządkowych. Prosty system obsługi oraz mocna konstrukcja sprawią, że sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego.


Drabina rozkładana z wysokiej klasy materiałów


Wśród asortymentu odkryją Państwo drabiny zrobione z nowoczesnych materiałów. Dzięki zastosowaniu aluminium drabina składana jest optymalnie lekka, co znacznie ułatwia jej użytkowanie. Równocześnie, za sprawą innowacyjnych systemów obróbki, przedmioty wykonane z tego surowca okazują się bardzo wytrzymałe. Przygotowaliśmy drabiny odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy wiatr. Aluminiowa drabina teleskopowa nie ulegnie tak łatwo korozji, dlatego doskonale sprawdzi się podczas pracy na świeżym powietrzu. Posłuży przez wiele lat w praktycznie niezmienionym stanie. Nie wymaga skomplikowanej konserwacji, a w razie potrzeby można ją wyczyścić za pomocą wody czy środków chemicznych. Każda drabina rozkładana została zaprojektowana i wyprodukowana z najwyższą starannością.


Solidna drabina rozsuwana dla bezpieczeństwa użytkowania


Drabina powinna być przede wszystkim wytrzymała oraz stabilna, by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Z uwagi na zastosowanie dobrych gatunkowo materiałów prezentowane modele cechuje duża odporność na przeciążenia, a tym samym także uszkodzenia mechaniczne. W naszej kolekcji znajdują się wyłącznie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa produkty, dopuszczone do sprzedaży zgodnie z obowiązującymi normami. Stopnie mają odpowiednią szerokość, a także specjalne żłobienia czy powłoki ułatwiające bezpieczne stawianie kolejnych kroków. Wybraliśmy drabiny wyposażone w stabilne, odpowiednio wyprofilowane nogi, zakończone antypoślizgowymi nakładkami. Dzięki temu użytkownik może czuć się pewnie nawet na dużej wysokości.


Drabina teleskopowa o uniwersalnym zastosowaniu


Nasza oferta obejmuje różnorodne warianty rozkładanych drabin, przystosowanych do wysokiego obciążenia. Każdy z modeli wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Drabina rozsuwana sprawdzi się podczas prac remontowych i budowlanych, porządkowania posesji czy domu. Można ją ustawić nawet w trudno dostępnych miejscach, gdzie klasyczny, podwójny model nie zdaje egzaminu. Producenci wybranych przez nas modeli stosują udogodnienia, takie jak zaczepy, ułatwiające stabilne przystawienie drabiny do ściany czy dachu. Do tego typu modelu bez problemu uda się zawiesić haczyk na wiaderko z farbą czy też skrzynkę z narzędziami. Przygotowaliśmy wersje o różnorodnych rozmiarach oraz wariantach składania, spośród których z pewnością uda się wybrać ten idealny.


Drabina składana – najbardziej kompaktowy model


W naszym asortymencie zgromadziliśmy modele, łączące w sobie dwie najważniejsze funkcjonalności: niezwykle praktyczne zastosowanie oraz kompaktową formę. Rozłożona drabina teleskopowa ułatwi dotarcie do wysoko położonych miejsc, bez konieczności rozstawiania skomplikowanej konstrukcji rusztowania. Po złożeniu natomiast z łatwością zmieści się do piwnicy, garażu, a nawet niewielkiego składziku. Również jej przenoszenie czy transport nie przysporzy kłopotów, ponieważ w ofercie mamy modele składane do niewielkich rozmiarów. Dla wysokiej wygody użytkowania sprzęt został wyposażony w intuicyjny system rozkładania i składania. Dodatkowo producenci zadbali o wdrożenie nowoczesnych, choć niezwykle prostych systemów zabezpieczeń, które skutecznie blokują przed niepożądanym przesuwaniem się poszczególnych elementów konstrukcji.

Zachęcamy do przejrzenia oferty, zapoznania się z produktami i składania zamówień!

Sprawdź także: