kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 18kg

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabina aluminiowa Jednostronna

Drabiny jednostronne są idealnym rozwiązaniem do lekkich prac w domu i nie tylko. Aluminiowe drabiny z możliwością wchodzenia z jednej strony posiadają umieszczony wysoko pałąk oraz szerokie stopnie dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Wyposażone są dodatkowo w praktyczne, duże platformy robocze. W sklepie dostępne są wersje o 3, 4, 5 i większej ilości stopniach, różniące się tym samym wysokością i przeznaczeniem.

Drabina aluminiowa Jednostronna - świetna do remontów - toren.com.pl

Drabina aluminiowa Jednostronna

Aktywne filtry

Drabina aluminiowa jednostronna — najlepszy przyjaciel w trakcie przeprowadzanego remontu

Wydawać by się mogło, że najbardziej czasochłonne w remontach, jest samo ich przeprowadzanie. Okazuje się jednak, że równie żmudne mogą być i same przygotowania do niego. Prace remontowo-budowlane wymagają bowiem posiadania odpowiedniego sprzętu, takiego jak drabina aluminiowa jednostronna. Wbrew pozorom znalezienie odpowiedniej drabiny wcale nie jest łatwym zadaniem. Jej poszukiwania mogą trwać w nieskończoność. Dlatego nie trać swojego cennego czasu i zajrzyj do naszej oferty. Postaw na bezpieczeństwo i zapoznaj się z naszym unikatowym asortymentem drabin od najlepszych producentów.


Drabiny domowe a bezpieczeństwo


Przeprowadzenie remontu to duża odpowiedzialność. Wymaga to również dużego nakładu wysiłku oraz czasu. Sięgając po odpowiednie narzędzia, można jednak znacznie zoptymalizować komfort pracy. Wybór drabiny ma więc ogromne znaczenie, choć wydawać by się mogło, że to zwykłe urządzenie. Zbudowane z dwóch podłużnic i stopni, ma ono jednak ogromne znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa oraz wygody. Wybierając drabinę, należy również zastanowić się nad tym, jak często będzie ona eksploatowana. Jeżeli planujesz intensywnie jej użytkować, najlepszym wyborem będzie drabina domowa ze stopniami rozpieranymi w podłużnicach.


Drabinka domowa — na co zwracać uwagę przy zakupie?


Ogromne znaczenie w tej kwestii ma przede wszystkim sama konstrukcja drabiny. Jak wiadomo, stopnie służą nie tylko do wejścia i zejścia, ale również do przebywania na wysokości przez dłuższy czas. Warto więc żeby jej szczeble służyły także jako stopnie. Muszą one zapewniać stabilnego podparcia. Dzięki temu praca na wysokości będzie nie tylko komfortowa, ale i bardziej precyzyjna. Pod tym względem najlepiej sprawdzi się drabina 3 stopniowa oraz drabina 4 stopniowa. Drabiny można również skatalogować pod względem ich budowy. Mowa tu m.in. o drabinach przystawnych, które często nazywane są także jednostronnymi.


Budowa — drabina wolnostojąca czy przystawna?


Najprostszą budową ze wszystkich dostępnych modeli charakteryzują się drabiny przystawne. Są one pojedyncze, nie wymagają rozstawiania, a żeby na nie wejść, wystarczy je jedynie oprzeć o ścianę. Niektóre z modeli drabin przystawnych są również wyposażone w dodatkowe haki. Zamontowane na zwieńczeniu ich podłużnic, służą do podwieszania drabiny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także zastosowanie stabilizatora. Dzięki niemu urządzenie nie będzie chwiało się na boki. Zaletą takich drabin jest również fakt, iż są one łatwe w transporcie i przechowywaniu — wystarczy je bowiem jedynie złożyć.


Drabina jednostronna — zalety


Drabiny aluminiowe jednostronne
świetnie sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach, Ich dużą zaletą jest fakt, że są one bardzo mobilne i nie wymagają dużej ilości miejsca do tego, by je rozłożyć. Z tego też względu jest ona przeciwieństwem drabiny dwustronnej, której stosowanie umożliwia pracę w dwóch kierunkach. Dużą zaletą drabin jednostronnych jest również ich waga — zwłaszcza w przypadku modeli wykonanych z aluminium. Zazwyczaj modele te są również dostępne w atrakcyjnie niższych cenach — w porównaniu do modeli dwustronnych.


Nasze aluminiowe drabiny jednostronne 


W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę drabin domowych, od uznanych na całym świecie producentów, takich jak: Drabex, Krause oraz Faraone. Posiadają one niezbędne atesty i certyfikaty (m.in. EN-131) oraz charakteryzują się solidnymi podłużnicami, które wykonano z tłoczonego profilu aluminiowego. Dodatkowo wzmacniane i profilowane, są one gwarancją bezpieczeństwa. Niektóre z modeli dostępnych w naszym sklepie posiadają również wymienne półki, które zostały zintegrowane z hakiem na wiadro. Modele drabin posiadających więcej niż  6 stopni zostały także dodatkowo zabezpieczone pasami zabezpieczającymi, dzięki czemu mogą wytrzymać nawet pod ciężarem 150 kg.

Sprawdź także: