kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabina aluminiowa Rozstawno- Przystawna

Drabiny rozstawno – przystawne z możliwością rozłożenia w pozycji przystawnej, wolnostojącej oraz rozsuwanej. Dwuczęściowe drabiny ze szczebelkami to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań dla firm i osób prywatnych. Gumowe, antypoślizgowe stopki i materiałowe paski po bokach to gwarancja bezpieczeństwa także podczas prac na dużych wysokościach.

Wielofunkcyjność drabin rozstawno – przystawnych sprawia, że idealnie nadają się do wszelkich prac budowlanych, remontowych, przemysłowych czy ogrodowych. Wygodne, szerokie szczebelki umieszczone są po obu stronach drabiny. Umożliwiają one rozstawienie w pozycji przystawnej, wolnostojącej oraz rozsuwanej. Drabiny te są niezastąpione podczas prac na wysokości – zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego.

Drabina aluminiowa Rozstawno- Przystawna

Drabina aluminiowa Rozstawno- Przystawna

Aktywne filtry

Drabina rozstawna-przystawna o szerokim zastosowaniu

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości drabiny przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego. Drabina rozstawno-przystawna to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Modele sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest dostosowanie ustawienia drabiny do różnorodnego charakteru prac na wysokości. Wersja opieralna ułatwi pracę przy ściankach czy murkach, a ta wolnostojąca umożliwi sięgniecie nawet w trudno dostępne miejsca.

Nowoczesne drabiny aluminiowe

Na stronie tej kategorii znajdują się drabiny wykonane z najwyższą starannością przez uznanych producentów sprzętu budowlanego. Wśród nich są nowoczesne drabiny rozstawno-przystawne marki Drabex, Faraone czy Krause. Wszystkie zostały wykonane z dobrej jakości aluminium, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Przetrwają wiele lat w doskonałym stanie, dlatego okazują się wyborem na bardzo długi czas. Są wysoce odporne na odkształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie wyróżniają się lekkością, co jest niezwykle ważne w przypadku konieczności częstej zmiany położenia drabiny. Do oferty wprowadziliśmy modele wybranych producentów z uwagi na solidność wykonania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji drabiny są optymalnie wyprofilowane, a ich konstrukcja nie tylko bezpieczna, ale też łatwa w rozkładaniu i składaniu. Odpowiednio i regularnie konserwowane modele nie zacinają się i nie sprawiają problemów w użytkowaniu.

Rodzaje drabin rozstawno-przystawnych 

Dostępne w naszym asortymencie drabiny występują w różnych rodzajach. Podstawowym parametrem jest wysokość oraz związana z nią liczba stopni. Prezentujemy różnorodne wersje pod kątem długości. Mamy zarówno krótsze modele na około 3 metry wysokości, jak i takie cztero- czy pięciometrowe. Dokonując zakupu, należy pamiętać, że wysokość samej drabiny różni się od tak zwanej wysokości roboczej. Jest to wartość opisująca wysokość, na jaką może sięgnąć osoba znajdująca się na szczycie drabiny. Zazwyczaj dodaje się więc około 1,8-2 metry do długości drabiny. Należy więc wziąć pod uwagę wzrost osoby, która będzie użytkowała dany model. W razie problemów z wyborem idealnej drabiny zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszego sklepu.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Stabilność zapewniają solidne ramiona zabezpieczone antypoślizgowymi stopami. Do naszej oferty wprowadziliśmy wyłącznie atestowane produkty, które prawidłowo użytkowane zapewnią bezpieczeństwo podczas prac na wysokości. Każda drabina dwuelementowa została wyposażona w zabezpieczenia takie jak zaczepy i pasy. Niektóre z modeli mają przedłużone ramiona, co ułatwia zachowanie równowagi i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa na wysokości. W ofercie mamy także pomocne stabilizatory na nogi wybranych modeli. To element dodatkowy, który pomoże ustabilizować drabinę na miękkim podłożu.

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki stabilnej konstrukcji wybrane przez nas drabiny sprawdzą się do prac wewnątrz i na zewnątrz. Nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do podstawowych prac remontowych w domu czy ogrodzie. Wszystkie drabiny mają intuicyjny i prosty w obsłudze system rozkładania. Na stronach tej kategorii znajdują się modele z trzema funkcjami. Każda drabina może zostać ustawiona jako wolnostojąca. Ta funkcja pozwoli na bezpieczne prace wszędzie tam, gdzie brakuje podparcia - na przykład do montowania różnorodnych elementów przy suficie. Drabina rozstawno-przystawna z naszej oferty może zostać także przystawiona do ściany czy innego stabilnego podparcia w formie złożonej. To idealne i wygodne rozwiązanie do mniejszych wnętrz. Ostatnią opcją jest funkcja rozsuwania. Polega ona na wysunięciu jednej z części i tym samym wydłuża wysokość użytkową drabiny. Wszystkie dostępne modele zostały wyposażone w solidny system blokowania wysuwanej części drabiny, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom. Drabinę rozstawną z naszej oferty można rozłożyć zarówno na maksymalną długość, jak i niżej, na jednym z pośrednich szczeblu.

Łatwość przechowywania i transportu

Ważną zaletą dostępnych drabin jest ich optymalny rozmiar. Wybraliśmy modele o ergonomicznych stopniach. Istnieje możliwość zakupu drabiny z szerszymi stopniami - na przykład takimi o szerokości 30x30 cm, jak i węższymi. Dzięki optymalnej szerokości oraz żłobieniom pozwalają zachować stabilność i zapewniają komfort wchodzenia, oraz schodzenia. Jednocześnie za sprawą takiego rozwiązania cała drabina zajmuje dużo mniej miejsca, co ułatwia jej przechowywanie na przykład w przydomowym garażu. Zaletą rozsuwanych drabin jest też ułatwiony transport. Niektóre z dostępnych modeli można przewieźć nawet w mniejszym samochodzie dostawczym.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty na drabiny rozstawno-przystawne i składania zamówień.

Sprawdź także: