kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Uchwyty przyścienne

Uchwyty przyścienne do powieszenia drabiny - Szybka wysyłka - Toren

Uchwyty przyścienne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyty przyścienne dla wygody w Twoim domu

Uchwyty na drabinę to niewielki gadżet, który wesprze Twoje codzienne funkcjonowanie we własnym domu czy pracy. To proste narzędzie w łatwy sposób umożliwia przymocowanie drabiny do określonego miejsca, dzięki czemu zadbasz nie tylko o porządek swojej przestrzeni, ale także jej funkcjonalność i estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne uchwyty przyścienne. Szeroka gama naszych produktów sprawia, że każdy odnajdzie odpowiednie dla siebie i swojego domu czy miejsca pracy uchwyty. Sprawdź już teraz!

Dlaczego warto zadbać o uchwyty przyścienne?

Uchwyty przyścienne dla powieszenia drabiny mogą wydawać się zbędnym elementem, ponieważ narzędzie to zawsze można oprzeć o ścianę w wybranym pomieszczeniu. Jednak w takiej sytuacji, gdy drabina nie jest odpowiednio zabezpieczona, może dojść do jej przewrócenia i uszkodzenia, bądź zabrudzenia nią ściany pomieszczenia. Korzystanie z uchwytów przyściennych eliminuje to ryzyko. Dodatkowo, gdy drabina ma jedno, wyznaczone dla siebie miejsce, w domu, garażu, piwnicy czy innym pomieszczeniu gospodarczym panuje porządek oraz schludna atmosfera. Dlatego warto zainwestować w uchwyty przyścienne na to narzędzie pracy, aby tym samym zadbać o komfort z jej użytkowania.

Porządek w Twoim otoczeniu to także porządek w Twoim życiu

Jeśli zależy Ci na porządku w swojej przestrzeni, w której żyjesz lub pracujesz, warto zainwestować w uchwyty przyścienne, ponieważ wpływają one na podniesienie komfortu Twojej codzienności. Jeśli korzystasz z drabiny codziennie w ramach pracy bądź raz na jakiś czas z jakiegokolwiek innego powodu, gdy odwieszasz ją na uchwyty przyścienne, doskonale wiesz, w którym miejscu ta się znajduje. Ograniczasz tym samym zbędne poszukiwania.

Ponadto panujesz nad ogólnym porządkiem swojej przestrzeni, mając rozeznanie, gdzie znajdują się narzędzia, których potrzebujesz. Uchwyty przyścienne to również fenomenalny sposób na zaoszczędzenie miejsca do przechowywania drabiny. Ta również, odpowiednio przechowywana, będzie służyć zdecydowanie dłużej.

Wybór właściwego uchwytu przyściennego

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama różnorodnych uchwytów przyściennych dla Twojej drabiny. Wybór tych właściwych zależy od ciężaru drabiny, jej wielkości, a także Twoich własnych, osobistych preferencji. Uchwyty przyścienne są wykonane z twardego, odpornego na zniszczenia tworzywa. Mogą mieć postać "otwartą" oraz "zamkniętą".

Postać "otwarta" jest przydatna wtedy, gdy korzystasz z drabiny bardzo często, wtedy po prostu ściągasz ją i z powrotem odwieszasz, wedle swoich potrzeb. Postać "zamknięta" jest szczególnie istotna w chwili, gdy przechowujesz swoją drabinę na zewnątrz posesji lub w miejscu, w którym obawiasz się jej kradzieży czy bezrefleksyjnego użytkowania. Taki uchwyt umożliwia zawieszenie na nim drabiny oraz zamknięcie go kłódką, dzięki czemu nikt bez klucza nie będzie w stanie jej ruszyć.

Bezpieczeństwo Twoje oraz osób z otoczenia

Jak już zostało nakreślone, wykorzystanie uchwytów przyściennych na odwieszanie drabiny jest również dbaniem o bezpieczeństwo. Umożliwiają one stabilne przytwierdzenie tego narzędzia w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że drabina nagle się przewróci. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy w przestrzeni przechowywania drabiny bawią się dzieci lub ogólna uwaga osób tam przebywających może być zaburzona np. w wyniku poruszania się w półmroku, lub miejscu, w którym znajduje się dużo przedmiotów na ziemi.

Drabina odwieszona na uchwyty przyścienne to również bezpieczeństwo dla Twoich ścian. Odpowiednio odwieszana nie będzie brudzić Twojej przestrzeni, jak również nagle się nie przewróci, a więc nie uszkodzi podłogi czy innych elementów z nią graniczących.

Zaoszczędź czas oraz miejsce z uchwytami przyściennymi

Uchwyt do drabiny na ścianę to bez wątpienia najlepszy ze sposobów na przechowywanie tego narzędzia. Odwieszenie jej na wyznaczone miejsce na ścianie skutkuje tym, że przestrzeń podłogi pozostaje wolna, dzięki czemu można wykorzystać ją na zamontowanie półek lub odkładanie innych rzeczy. Ponadto korzystanie z takich uchwytów usprawnia cały proces korzystania z drabiny. Zdjęcie jej jest bardzo proste i wygodne, tak samo jak odłożenie jej na miejsce, co sprawia, że możesz zaoszczędzić na tym sporo czasu. Nie musisz martwić się tym, czy drabina przypadkiem zabrudzi Twoje ściany bądź czy nagle ześlizgnie się na ziemię – odwieszona na stabilne uchwyty przyścienne nie będzie sprawiała żadnego kłopotu.