kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Podnośniki samojezdne

Podnośniki samojezdne - Sklep Toren.com.pl

Podnośniki samojezdne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki samojezdne- wielofunkcyjne narzędzie niezbędne w każdej firmie 

Każda praca wykonywana na wysokościach wiąże się z koniecznością zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt umożliwiający bezpieczne podniesienie pracowników na wymaganą wysokość. Wyposażenie ekipy w podnośnik samojezdny zapewnia dużą mobilność i szybkość wykonywanych prac. Z podnośników możemy korzystać praktycznie w każdej przestrzeni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W tej kategorii znajdują się najwyższej jakości podnośniki samojezdne spełniające wszystkie obowiązujące przepisy BHP. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego przemieszczanie się podnośnika jest sprawne i ekonomiczne. 

Do jakich zadani nadają się podnośniki samojezdne?

Ciężko o równie uniwersalne narzędzie, jak podnośnik samojezdny. Zakres jego zastosowanie jest praktycznie nieograniczony. W przypadku, jeśli chcemy wykonać jakiekolwiek prace na wysokości, podnośnik okazuje się często niezbędny. Dzięki dużej regulacji wysokości możemy podnieść się na wysokość nawet kilku metrów i bezpiecznie wykonywać niezbędne obowiązki. Podnośniki sprawdzają się podczas prac malarskich i remontowych przeprowadzanych w magazynach i fabrykach. Przy pomocy podnośnika możemy również umyć okna lub usunąć gałęzie drzew. W odróżnieniu od aluminiowych rusztowań, podnośniki jest mobilny, co pozwala na szybkie przestawianie go w dowolne miejsce. Możemy również wykorzystać podnośnik na zewnątrz budynku do malowania elewacji, ociepleń lub prac sezonowych. 

Jakie są charakterystyczne cechy podnośnika samojezdnego?

Podstawową cechą podnośników jest ich mobilność. Dzięki wyposażeniu w silnik elektryczny możemy przemieszczać podnośniki w praktycznie każde miejsce wykonywanych prac. Jest to szczególnie ważne, jeśli wykonujemy roboty, które nie zajmują dużo czasu, przez co rozstawianie rusztowania nie jest opłacalne. Większość podnośników posiada kółka lane, niebrudzące, co sprawia, że mogą być używane nawet na parkietach. Dużą zaletą jest elektryczny silnik, który sprawia, że wózki są ekonomiczne i mogą zostać w dowolnym momencie naładowane. Niska waga podnośnika sprawia, że jest łatwy w transporcie pomiędzy placami budowy, zazwyczaj możemy przewieźć podnośnik przy pomocy windy. 

Dlaczego warto posiadać podnośnik samojezdny?

Mimo że wiele firm decyduje się na wynajem podnośnika, to posiadanie własnego jest zdecydowanie korzystniejsze. Przy stale wykonywanych pracach niezawodny podnośnik samojezdny jest praktycznie niezbędny i od jego sprawności zależy termin ukończenia prac. Jeśli posiadamy hale magazynowe lub pomieszczenia fabryczne, podnośniki powinien stale znajdować się w pobliżu, dzięki czemu będziemy mogli wykonać pracę na wysokości. Warto pamiętać, że posiadając własny podnośniki, jesteśmy pewni jego stanu technicznego, co wpływa na bezpieczeństwo naszych pracowników. Zazwyczaj to właśnie podnośniki poddawane są szczegółowym kontrolą przez inspekcje BHP. 

Co należy brać pod uwagę, wybierając podnośnik? 

Wybierając podnośniki, musimy wziąć pod uwagę kilka parametrów, które będą definiować jego użyteczność w naszej firmie. Podstawową kwestią są wymiary urządzenia. Wysokość powinna pozwalać nam na prowadzenie prac pomieszczeniach, które zazwyczaj obsługujemy. Sama wielkość podnośnika również ma znaczenie. Zbyt duży podnośniki może nie wjechać w każde miejsce, co utrudni wykonanie robót. Niektóre rodzaje zwyżek posiadają wysuwany podest, który umożliwia pomieszczenie kilku osób przy zachowaniu małych wymiarów podczas transportu. Nośność powinna pozwalać udźwignąć minimum dwie osoby wraz z materiałami i narzędziami służącymi do wykonania prac. Naturalnie każdy podnośniki musi być bezpieczny dla pracowników. Barierki umieszczone na odpowiednich wysokościach muszą zabezpieczać przed wypadnięciem ze zwyżki. Pod kątem bezpieczeństwa najlepiej wypada  podnośnik koszowy samojezdny, który praktycznie całkowicie ogranicza możliwość wypadnięcia pracownika. 

Toren - podnośniki samojezdne skrojone dla twoich potrzeb

W naszej ofercie posiadamy podnośniki skrojone na każde potrzeby. Niezależnie od tego, czym się zajmuje twoja firma, z pewnością znajdziemy urządzenie dostosowane do twoich potrzeb. Oferujemy nowoczesne podnośniki koszowe samojezdne zasilane elektrycznie, co sprawia, że ich eksploracja jest ekonomiczna. Nasze zwyżki sprawdza się zarówno w halach magazynowych, jak i na placach budowy. Każdy podnośnik znajdujący się w naszej ofercie spełnia wszystkie standardy BHP i jest przystosowany do wykonywania prac na wysokości. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół ekspertów czeka na kontakt mailowy lub telefoniczny. Podnośniki zakupione w sklepie Toren to gwarancja niezawodności, która doceniło setki naszych klientów.