Rusztowanie aluminiowe Faraone Top System wys.rob 14,40m +Schody ( dł podestu 1,8m)31 824,05 zł
Brutto Wysyłka do 12 dni roboczych

Faraone Seria Top System

Model G1-134  

Wysokość robocza 14,40 m

wymiary podestu 135×180 cm ze schodami wewnętrznymi

  • Zestaw schodów z poręczą umożliwia schodzenie z rusztowania przodem, poprawiając bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości.

  • Stężenia i barierki są łatwe do montażu i demontażu dzięki hakom zaciskowym.

  • Antypoślizgowe podesty oraz włazy są niezbędne, by zapewnić bezpieczeństwo na wysokości.

  • Stopnie o szerokości 13 cm oferują dużą wytrzymałość i maksimum bezpieczeństwa.

  • Wygodny podest antypoślizgowy.

Ilość
Produkt Dostępny


G1-134
1000 Przedmioty

Specyfikacja Faraone 135+schody

Specyfikacja Faraone Top System 135 + schody

Pliki do pobrania (695.78k)

O firmie Faraone

Faraone

Włoska firma Faraone, powstała w 1969 roku jest liderem na europejskim rynku produkcji drabin aluminiowych, rusztowań, podnośników, podnośników jezdniowych, rusztowań oraz wielu akcesoriów, usprawniających codzienną pracę. Produkty marki Faraone, takie jak drabina Faraone dostępne w sklepie, cechuje dopracowanie w każdym szczególe, wpływające na komfort, bezpieczeństwo oraz ergonomię ich zastosowania. Lekkie, wygodne w transporcie sprzęty wykazują się funkcjonalnością oraz szybkim montażem. 

Marka Faraone-włoska jakość i bezpieczeństwo zastosowania

Pierwszy zakład produkcyjny firmy, założonej przez P. Faraone powstał we Włoszech, a już po kilku latach działalności wprowadzono do sprzedaży niezawodną, aluminiową drabinę, wykazującą się stabilnością, wyposażoną w systemy zabezpieczeń oraz komfortowe rozwiązania. Od tamtej pory firma Faraone stała się europejskim liderem w produkcji drabin aluminiowych, a jej zakłady produkcyjne powstały poza Italią w Hiszpanii oraz w Polsce. Aluminiowe produkty Faraone cechuje niezawodność i trwałość zastosowania w każdej sytuacji. Oferujemy szeroki wybór produktów tej uznanej, nieustannie rozwijającej się firmy.

Wysokie drabiny Faraone z aluminium

Drabina Faraone wykonana z aluminium cechuje się lekką, stabilną konstrukcją, oferowaną w systemie jednostronnym lub dwustronnym. Drabiny jednostronne z podpórką znajdziesz w naszej ofercie, dostępne w wersji 3, 4, 5-stopniowej, zapewniającej komfort pracy na odpowiedniej dla Ciebie wysokości. Drabiny posiadają stabilną, precyzyjnie wykonaną rękojeść/pałąk oraz wzmocnienie krzyżowe tylnego elementu. Stabilne, szerokie stopnie oraz aluminiowa podstawa gwarantują bezpieczne użytkowanie. Nowoczesne drabiny Faraone mogą opcjonalnie zostać wyposażone w kółka z blokadą oraz poręcz, zapewniającą dodatkowy, wyższy poziom bezpieczeństwa użycia. Wykonane z dbałością o zachowanie norm jakości i bezpieczeństwa drabiny Faraone to produkty najwyższej klasy, cenione w wielu krajach. 

Niskie, dwustronne drabiny Faraone z platformą

Drabiny dwustronne bez poręczy sprawdzają się w firmach oraz w domach użytkowników prywatnych podczas codziennych czynności, prac instalacyjnych oraz remontowych. Wygodne w transporcie, przechowywaniu oraz montażu drabiny Faraone niskie cechuje niezwykła użyteczność, widoczna w codziennym zastosowaniu. Ergonomiczne, solidne konstrukcje aluminiowe wyposażono w szereg zabezpieczeń oraz wzmocnień, gwarantujących spory udźwig bez naruszenia stabilności drabiny. Produkty, dostępne w naszej ofercie wyróżniają się uniwersalnością przeznaczenia oraz najwyższą jakością zastosowanych przy ich produkcji materiałów. Przekonaj się, że niska drabina Faraone sprawdza się w wielu, codziennych sytuacjach. Uniwersalna, kompaktowa, praktyczna może zostać przetransportowana nawet samochodem osobowym. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo poręczna i niezawodnie sprawdza się tam, gdzie przy wykonywaniu zadania nie sięgasz z poziomu podłogi. 

Rusztowania Faraone, akcesoria

W naszej ofercie produktów znajdują się rusztowania Faraone oraz inne akcesoria, podnoszące jakość pracy oraz bezpieczeństwa. Stabilność oraz wygoda podczas pracy na drabinie, oraz rusztowaniu mają istotne znaczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, lekkich stopów rusztowania Faranone wykazują się łatwością montażu oraz transportu, oraz odpornością na działanie czynników niszczących. Stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków rusztowania Faraone mogą zostać zamontowane z kotwieniem lub bez niego. W ofercie naszego sklepu dostępne są ergonomiczne, praktyczne rusztowania Faraone, które wykazują się trwałością oraz niezawodnością.

Jakość produktów Faraone

Oprócz rusztowań posiadamy szeroki wybór akcesoriów firmy Faraone, słynącej z najwyższej jakości materiałów oraz dopracowania każdego detalu, wpływającego na solidność i trwałość produktu. Oferujemy akcesoria, cechujące się wysoką funkcjonalnością oraz elementy, uzupełniające konstrukcje dostępnych w sklepie sprzętów Faraone. Wybierz jakość, nowoczesność, dbałość o bezpieczeństwo i trwałość z marką Faraone. 

Opinie