kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Aluminiowe Schody pomostowe

Aluminiowe Schody pomostowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Aluminiowe schody pomostowe- innowacja w służbie człowiekowi.  

Nowoczesne aluminiowe schody pomostowe o bezpiecznej i stabilnej konstrukcji są systemowym rozwiązaniem zbudowanym z uniwersalnych elementów. Niesamowicie ułatwiają prace remontowe, swobodne poruszanie się nad przeszkodami zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzają się też w magazynach przy wypełnianiu regałów magazynowych lub jako platformy serwisowe. Dostępne w naszych propozycjach aluminiowe schody pomostowe DRABEX TP 17000 są przede wszystkim gwarantem bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ich funkcjonalnością i innymi zaletami, które niosą szereg korzyści.  

Schody DRABEX TP 17000 produktem polskim od A do Z.  

Aluminiowe schody pomostowe DRABEX TP 17000 są jednym z flagowych produktów firmy P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek. Prywatnego przedsiębiorstwa bez udziału kapitału zagranicznego. Firma rozpoczęła działalność w 1974 r. i na przestrzeni lat wypracowała profesjonalny profil produkcji zaawansowany technologicznie. Wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, umożliwia produkcję asortymentu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa i wymagania Klientów.  

DRABEX TP 17000 - bezpieczeństwo i uniwersalność.  

Aluminiowym schodom pomostowym DRABEX TP 17000 został nadany znak B, który potwierdza pozytywne przejście procesu certyfikacji i bezpieczeństwa użytkowania, które zostały potwierdzone przez niezależną placówkę certyfikującą. Ponadto produkt spełnia wymagania europejskiej normy PN-EN ISO 14122-3, która informuje, że wszystkie materiały wykorzystane do produkcji schodów spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. W związku z tym schody wykazują właściwości antypoślizgowe, a elementy konstrukcji są odporne na korozję.  

Uniwersalność schodów pozwala na wykonanie obszernego pomostu o maksymalnej długości sięgającej 3 m ze stopniowaniem co 20 cm i ryflowanej antypoślizgowej powierzchni. Dużym bezpieczeństwem charakteryzują się również stopnie o głębokości 20 cm i gęsto ryflowanej płaszczyźnie.  

Prosta konstrukcja podstawą szybkiego składania.  

Konstrukcja schodów opiera się na profilach z metali lekkich połączonych ze sobą metalowymi elementami przy pomocy śrub, podkładek i nakrętek. Schody zawierają od 3 do 5 stopni. Z kolei projekt platformy roboczej ma wymiary pozwalające na dostosowanie do konkretnego rodzaju wykonywanych prac. Jednakże w przypadku podestów o długości 1,6 m należy zastosować dodatkowo belkę stabilizującą.   

 Do samych schodów producent przymocował rozłączną poręcz, którą można w każdej chwili zdemontować bądź założyć. Natomiast pobocznice drabiny zamontowano na dwóch metalowych belkach zaopatrzonych w samonastawne koła jezdne. Cała konstrukcja jest zaprojektowana w sposób umożliwiający przesuwanie schodów nad elementami blokującymi swobodne przejście.  

Inne korzystne zalety schodów.  

Do jednej z największych zalet schodów należy ich konstrukcja. Ponieważ dzięki niewielkiej masie i skręcanej konstrukcji, można je bezproblemowo szybko złożyć i przetransportować w dowolne miejsce. Do najbardziej istotnych cech dodatnich schodów należy ich prosta obsługa. Ponieważ zostały wyposażone w koła jezdne zabezpieczone nożnymi hamulcami krętlika i obrotu koła, dzięki czemu cała konfiguracja jest przejezdna i jednocześnie bardzo stabilna. Z kolei dzięki możliwości ustawienia kąta nachylenia konstrukcji na poziomie 45 stopni lub 60 stopni odległość między stopniami może wynosić proporcjonalnie 210 mm, lub 240 mm.

I kolejnym potężnym atrybutem schodów jest możliwość wymiany dowolnego elementu schodów w razie potrzeby.  

Krótkie podsumowanie.  

Aluminiowe schody pomostowe firmy DRABEX dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań łączą w sobie szeroko pojęte:

  • bezpieczeństwo,
  • wygodę pracy,
  • łatwość obsługi,
  • oraz uniwersalność zastosowania.

Natomiast dzięki możliwości wymiany zużytych elementów na nowe pozwalają na wieloletnie korzystanie z nich i pełną asekurację.  

Ich lekkość i metoda instalacji umożliwiają dowolne przenoszenie konstrukcji bez utraty zbyt dużej ilości czasu na ponowny montaż. Przekłada się to oczywiście na tempo i jakość wykonywanych prac. Ponadto wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji schodów jest gwarancją, że wydatek poniesiony z ich zakupem będzie procentował na przełomie długoletniego okresu.

Reasumując, zakup aluminiowych schodów pomostowych marki DRABEX, jest bezsprzecznie inwestycją opłacalną niosącą szereg dodatkowych korzyści.