kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Aluminiowe Schody przystawne i dostawne

Aluminiowe Schody przystawne i dostawne

Aktywne filtry

Aluminiowe schody przystawne

Często bywa tak, że dostęp do wysokich półek magazynowych, czy sklepowych bywa w niektórych miejscach znacznie utrudniony. Na szczęście jednak z pomocą przychodzą aluminiowe schody przystawne, które są mobilne, stabilne, a przede wszystkim odporne na wiele czynników. Nic więc dziwnego, że znalazły one szerokie zastosowanie w wielu magazynach, halach produkcyjnych oraz fabrykach. Chcesz wiedzieć więcej? Przedstawiamy dostępne w naszej ofercie schody dostawne aluminiowe!

Schody przystawne aluminiowe – co to?

Schody przystawne, powszechnie znane również jako schody dostawne to doskonała alternatywa dla schodów murowanych. Dlaczego? Powód jest prosty – schody murowane niestety nie wszędzie mogą się sprawdzić. Ich wybudowanie wymaga przestrzeni, a tej niestety często brakuje – i to nie tylko na magazynach. W przeciwieństwie do nich aluminiowe schody przystawne można postawić w dowolnie wybranym miejscu. W dodatku ze względu na swoją mobilność – nie muszą być one montowane na stałe w jednym miejscu. To z kolei ułatwia wykonywanie pracy. Nic więc dziwnego, że tak często wykorzystywane są one nie tylko w fabrykach i na magazynach, ale i w bibliotekach! Na tym jednak jeszcze nie koniec zalet tego produktu.

Aluminiowe schody przystawne – zalety

Wykonane z aluminium schody dostawne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są one niezwykle wytrzymałe, lekkie, stabilne oraz są w stanie znieść naprawdę duże obciążenia. Wiele z dostępnych sprzedaży modeli można składać, co ułatwia ich przechowywanie. Wyposażone w antypoślizgowe powierzchnie, którymi wyłożono stopnie, zapewniają bezpieczeństwa nawet w trudnych warunkach. Niektóre z nich zostały wyposażone w dodatkowy pałąk, co ułatwia pracę na wysokościach. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, świetnie radzą sobie nawet w obliczu bardzo intensywnej eksploatacji. Doskonale znoszą zarówno niskie, jak i wysokie temperatury. Ponadto są one również dostępne w wielu rozmiarach, co umożliwia wygodny dostęp nawet do wysoko położonych miejsc.

Schody dostawne aluminiowe – na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

Aluminium to materiał, który jest w stanie znieść naprawdę wiele. Wyprodukowanego z niego schody dostawne potrafią znieść zarówno obecność deszczu, jak i przymrozków. Nie ulega więc wątpliwością, że produkt ten posłuży przez długie lata. Istnieje jednak kilka ważnych kwestii, na które warto zwracać uwagę przy zakupie. Bardzo niska cena produktu nie zawsze może okazać się bowiem właściwym wyborem. Wybierając aluminiowe schody przystawne na potrzeby przedsiębiorstwa, należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem pracowników. Dlatego też powinno się sięgać po certyfikowane produkty, które spełniają określone normy (np. DIN EN ISO 14122). Kolejną ważną sprawą są dodatkowe udogodnienia. Schody przystawne powinny być wyposażone m.in. w poręcze, które ułatwią ich użytkowania.

Nasze schody przystawane

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozbudowaliśmy swoją ofertę o schody dostawne aluminiowe, które znajdą zastosowanie na magazynach, w fabrykach, halach produkcyjnych itp. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, zapewniają pracownikom wygodnego dostępu do przestrzeni zlokalizowanych ponad ich głowami. Modele dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia wygodne wchodzenie oraz schodzenie nawet na duże wysokości. Wyposażone w inteligentne systemy zabezpieczeń (np. antypoślizgowe stopnie) zapewniają komfortu oraz bezpieczeństwa w trakcie przenoszenia nawet dużych i ciężkich ładunków. Pośród nich znajdują się zarówno tradycyjne schody przystawne (stacjonarne z platformą, jak i modele jezdne (mobilne, z kółkami).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem – aluminiowe schody przystawne w przystępnych cenach! Zapoznaj się z naszym asortymentem i przekonaj się, że ich wysoka jakość idzie w parze razem z atrakcyjną ceną. Współpracujemy z renomowanymi producentami schodów przystawnych, wśród których znalazły się cenione na całym świecie marki takie jak: Drabex, Krause, Faraone. Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!