Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Safety 126351 (6 stopnie + podest)504,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Drabina wolnostojąca

Krause Safety®

Model 126351 (6 stopnie + podest)

Wysokość robocza 3,50 m.

  • Lekka, komfortowa, bezpieczna drabina Krause aluminiowa z praktyczną półką na narzędzia.

  • Duża, ergonomiczna, wielofunkcyjna półka do odkładania narzędzi z hakiem na wiadro i dwoma uchwytami na kabel.

  • Zapewniająca bezpieczeństwo profilowana platforma o szerokości 250 mm z antypoślizgowymi nakładkami.

  • Obejmujące podłużnice przeguby ze specjalnego tworzywa sztucznego (4CS).

  • Ryflowane, antypoślizgowe stopnie o szerokości 80 mm

  • Stabilne, 6-nitowe połączenia stopni z podłużnicami

  • Stopki antypoślizgowe

Ilość
Produkt Dostępny


Numer Katalogowy Wysokość Robocza Ilość szczebli / stopni Cena Brutto Link Do Produktu
Krause 126313 2,65 m 2 + 1 165,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Krause 126320 2,85 m 3 + 1 190,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Krause 126337 3,05 m  4 + 1 210,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Krause 126344 3,25 m  5 + 1 235,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Krause 126351 3,50 m 6 + 1 284,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Krause 126368 3,70 m 7 + 1 325,00 zł PRZEJDŹ DO PRODUKTU

126351
1000 Przedmioty

Opis

Wysokość podestu
150 cm

O firmie Krause

Bezpieczne rusztowania i drabiny Krause dla profesjonalistów

Krause to uznany na całym świecie, renomowany producent innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań dla wymagających branż. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na wysokości, sprawdzą się solidne rusztowania jezdne, pomosty i drabiny Krause. Każdy z produktów marki wyróżniają najlepsze materiały i najwyższa jakość wykonania, widoczna w każdym calu. Krause to ponad 120 lat tradycji w projektowaniu i tworzeniu unikalnych rozwiązań dla profesjonalistów. Obecnie firma rozwija się niezwykle dynamicznie, często zajmując czołowe lokaty w rankingach niezawodności i zadowolenia konsumentów. 

Bogata gama produktów

Produty Krause to rozwiązania innowacyjne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne. Ponieważ oferta producenta jest niezwykle szeroka, z łatwością można odnaleźć konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Każdy produkt tej marki przechodzi surowe badania jakościowe, przeprowadzane w laboratoriach wewnętrznych oraz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyznaczane przez organizacje zewnętrzne. Rusztowania i drabiny Krause wykorzystują wykonawcy pracujący na wielkopowierzchniowych inwestycjach i profesjonaliści, jak również majsterkowicze-amatorzy i bohaterowie w swoim domu. 

Wolnostojące drabiny Krause

Sztandarową rodzinę produktów stanowią drabiny Krause. Wśród nich można spotkać modele wolnostojące, w tym rozstawno-przystawne i wielofunkcyjne. To uniwersalne rozwiązania, których możliwości zastosowania są bardzo szerokie. Wielofunkcyjna drabina aluminiowa Krause sprawdzi się nawet w najtrudniejszej sytuacji, ponieważ umożliwia rozstawienie w 5 konfiguracjach, także jako przystawna. Dzięki unikalnej konstrukcji drabina Krause czyni pracę na wysokości bezpieczną i efektywną.

Drabiny przystawne

Dużą popularnością cieszy się również przystawna aluminiowa drabina Krause, oferowana w kilku wariantach, ze stopniami lub szczeblami. Jej cechą charakterystyczną jest niewielka waga i duża nośność. Konstrukcja jest cały czas gotowa do pracy, a fachowiec może ją mieć zawsze pod ręką. W razie potrzeby szybko drabinę można szybko odwiesić lub schować. 

Drabiny pionowe

Krause oferuje również pionowe drabiny, montowane jako ewakuacyjne i techniczne, w tym szybowe. Pionowe drabiny Krause zaprojektowano w systemie modułowym, dlatego ich montaż jest łatwy i szybki. Pozwalają w krótkim czasie bezpiecznie pokonywać duże wysokości i są stosowane w dostępie do maszyn, urządzeń oraz budynków. Krause oferuje drabiny pionowe wykonane z różnych materiałów, o niezmiennie wysokiej jakości i optymalnych parametrach wytrzymałościowych. 

Bezpieczne rusztowanie Krause

Dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych i hurtowniach rusztowanie Krause to rozwiązanie dla profesjonalistów. To znakomity wybór, znacznie zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości. Dzięki systemowej budowie, rusztowanie Krause jest łatwe i szybkie w montażu. Produkuje się je z najwyższej jakości lekkiego aluminium, a rolki jezdne są zabezpieczane dodatkowym hamulcem. W trakcie pracy łatwo zmienić miejsce położenia rusztowania. Krause produkuje konstrukcje, które są dostosowane do potrzeb profesjonalistów i firm budowlanych, jak również użytkowników indywidualnych. Szeroki wybór konfiguracji, wysokości i wymiarów sprawia, że jezdne rusztowanie Krause to produkt najlepszy w swojej klasie. 

Konstrukcje specjalne

Oferta marki obejmuje nie tylko rusztowania i drabiny Krause, ale także konstrukcje specjalne. Dzięki nim dostęp do miejsc pracy na średniej lub dużej wysokości staje się bezpieczny i wygodny. Konstruktorzy Krause tworzą aluminiowe konstrukcje wykonywane na indywidualne zamówienie. Możliwości wykorzystania są bardzo szerokie. Z projektów Krause korzysta budownictwo przemysłowe, producenci autobusów, pociągów i ciężarówek, firmy gospodarujące odpadami i wiele innych podmiotów działających w przemyśle ciężkim. Krause ma ogromne doświadczenie, zaplecze projektowe oraz własny system produkcji, dlatego może zaoferować klientom rozwiązania, które w zupełności spełniają nawet najwyższe oczekiwania.

Drabiny i rusztowania Krause - 120 lat doświadczenia

Firma Krause została założona w roku 1900 i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją renomę na arenie międzynarodowej, produkując specjalistyczne konstrukcje, wykorzystywane przez profesjonalistów. Krause jest niekwestionowanym liderem w sektorze produkcji drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych. Proces produkcyjny to wieloetapowy tryb działania, który rozpoczyna się od projektowania i rozwoju produktu, a kończy na wysokiej jakości obsłudze posprzedażowej. Każde rusztowanie i drabina aluminiowa Krause przechodzi rygorystyczne testy jakościowe. Dzięki temu może być uznana za bezpieczną i solidną platformę do pracy na wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.

Rusztowania i drabiny Krause - jakość i bezpieczeństwo

Ergonomiczne, funkcjonalne i bezpieczne wyposażenie Krause umożliwia efektywną pracę na wysokości. Profesjonalne wsparcie projektowe i posprzedażowe sprawia, że od ponad 120 lat firma jest silnym i niezawodnym partnerem biznesowym dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rusztowania i drabiny Krause to jakość, której można zaufać.

Opinie