Filtruj według

Marka

Marka

Aluminiowe Schody magazynowe jezdne

banner

Bezpieczeństwo i komfort pracy to podstawa w każdym przedsiębiorstwie. Szeroki wybór aluminiowych schodów magazynowych jezdnych pozwoli nie tylko na bezpieczną obsługę regałów w halach magazynowych i sklepach, ale usprawni czynności magazynowe i zwiększy wydajność pracy. Nasza oferta obejmuje urządzenia renomowanych producentów schodów i platform magazynowych, takich jak Drabex, Faraone czy Krause, co daje Państwu gwarancję na zakup wyposażenia idealnie dobranego do potrzeb Firmy.

Szeroka oferta - dobry wybór

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo podesty magazynowe, schody z podestem i drabiny magazynowe renomowanych producentów, takich jak Krause, Drabex czy Faraone. To przedsiębiorstwa obecne na rynku od lat, cieszące się zaufaniem swoich Klientów i znane z wyrobów, spełniających najbardziej wyśrubowane normy europejskie. Dzięki temu, że zebraliśmy w jednym miejscu tyle ofert produktowych, mogą Państwo dobrać urządzenie w stu procentach spełniające Państwa indywidualne wymogi dotyczące drabin i platform magazynowych. Zarówno, gdy chodzi o parametry techniczne, jak i cenę. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajduje się dokładnie to, czego Państwo potrzebują, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Komfort i stabilność

Szeroki wybór aluminiowych schodów magazynowych jezdnych pozwala dobrać konkretne parametry w sposób umożliwiający jak najlepsze jego wykorzystanie. Od niewielkich dwustopniowych schodków, przydatnych w niewielkich sklepach i magazynach, do wysokich konstrukcji takich, jak schody z podestem, umożliwiających swobodne i bezpieczne manewrowanie przy regałach wysokości nawet 4 metrów. Najwyższe z oferowanych urządzeń posiadają szereg dodatkowych funkcji i zabezpieczeń, takich jak barierki ochronne czy systemy automatycznych blokad, które mają znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa osoby pracującej na platformie. 

Gwarancja bezpieczeństwa

Bez względu jednak na wielkość schodów, każdy z modeli wykonany jest z uwzględnieniem najsurowszych norm bezpieczeństwa. Dzięki temu Klienci mają gwarancję bezawaryjności i trwałości każdego z zakupionych produktów, a użytkownicy mogą bez strachu obsługiwać regały nawet o znacznych wysokościach. Wysoka ergonomia i prostota użytkowania sprawia, że korzystanie z oferowanych schodów magazynowych jezdnych jest proste i komfortowe. W przypadku większych urządzeń można wybrać spośród drabin i platform z elektrycznym podestem ładunkowym, co zapewni jeszcze szybszą i bardziej efektowną obsługę regałów.

Lekkość i mobilność

Aluminium użyte do budowy oferowanych przez nas drabin magazynowych sprawia, że nawet podesty magazynowe o największych gabarytach są niezwykle lekkie i łatwe w przemieszczaniu. Idealnie i lekko poruszające się kółka sprawiają, że przesuwanie tych schodów z miejsca na miejsce nie jest skomplikowane i nie wymaga zbyt wiele wysiłku, dzięki czemu użytkownikiem może być każdy - bez względu na siłę fizyczną i krzepę. Dodatkowo zamontowane w zależności od modelu gumowe przyssawki, hamulce, czy - w przypadku największych schodów dodatkowe stabilizatory i systemy automatycznej blokady gwarantują stuprocentową stabilność podczas ich użytkowania, wykluczając ryzyko przesunięcia się schodów podczas pracy na nich.

BHP obsługi drabin i podestów magazynowych jezdnych

 - Należy zadbać o poprawne umocowanie drabiny/platformy do podłoża, żeby zapewnić jej pełną stateczność

 - Podłoże, na którym stoi mobilna drabina/podest musi być nieruchome, stabilne i mieć odpowiednie wymiary - tak, aby stopnie drabiny/podestu pozostawały w poziomie

 - Przed wejściem na drabinę należy każdorazowo sprawdzić, czy wszystkie mechanizmy blokujące jej przesuwanie się zostały odpowiednio zastosowane

 - Jeśli drabina/podest składa się z wielu elementów, koniecznie należy sprawdzić, że urządzenie złożone jest zgodnie z instrukcją

Życzymy udanych zakupów i bezpiecznego użytkowania!