kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Aluminiowe Schody składane

Aluminiowe schody składane - praktyczne i bezpieczne - toren.com.pl

Aluminiowe Schody składane

Aktywne filtry

Aluminiowe schody składane - do domu, sklepu oraz magazynu

W naszej ofercie posiadamy aluminiowe schody składane znanych i lubianych producentów m.in. Krause, Drabex, Faraone. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów, więc równocześnie staramy się dokładnie wybierać modele przeznaczone do sprzedaży w naszym sklepie. W poniższej kategorii znają Państwo aluminiowe schody składane o różnej szerokości, wysokości, ilości stopni, jedno- lub dwustronne wraz z dodatkowymi elementami, które mają za zadanie podnieść poziom bezpieczeństwa.

Aluminiowe schody składane można wykorzystać w domu np. podczas prac remontowych, ale też przydadzą w sektorze zawodowym - biurze, sklepie czy też magazynie. Oferujemy atrakcyjne ceny, liczne rabaty, bardzo szybko realizujemy zamówienia, a ewentualne zwroty nie są dla nas problemem - możliwie jak najszybciej zwracamy poniesione koszty.

Najmniejszy wariant dostępny w sprzedaży

W naszym sklepie posiadamy różne wielkości schodów aluminiowych, a najmniejsze z nich składają się z 2 stopni. Samo aluminium jest surowcem niezwykle lekkim, ale równocześnie wytrzymałym. Schodki mają odpowiednią szerokość, która da właściwe podparcie stopie użytkownika. Dodatkowo stopnie pokryte są materiałem antypoślizgowym, co niewątpliwie zwiększa poziom bezpieczeństwa. W przypadku schodków jednostronnych, z przeciwnej strony znajduje się stalowy wspornik, który stabilizuje całą konstrukcję. Rozmiar takich schodów jest naprawdę niewielki, a po złożeniu zajmują jeszcze mniej miejsca, dzięki czemu można je przechowywać w wielu miejscach - w skrytce, za szafą czy pod schodami.

Dzięki nim możesz znaleźć się do 3m nad ziemią

Nasz sklep posiada również aluminiowe schody składane z większą ilością stopni, które pozwolą zrealizować pracę nawet do 3 m nad ziemią. Takie schody świetnie sprawdzą się w sklepie, gdzie trzeba coś włożyć lub ściągnąć z najwyższego regału. W pracy na magazynie również znajdą swoje miejsce, gdzie bardzo często praca na wysokościach jest normą.

Przewagą schodów nad drabiną jest ich większa stabilność
i co za tym idzie większe poczucie bezpieczeństwa. W schodkach z naszego sklepu wykorzystuje się innowacyjne metody mocowań stopni, które są bardzo wytrzymałe. Podobnie jak w mniejszych gabarytach schodów, tak i w tych zastosowano antypoślizgowe tworzywo sztuczne, co realnie zapobiega nieciachanym upadkom z wysokości. Na samej górze umiejscowiono pałąk, który ułatwia pracę na najwyższym stopniu. U podstawy znajdują się gumowe stópki, które zapobiegają przesuwaniu się schodów.

Bezpieczeństwo pracy


Aluminiowe schody składane są bardzo przydatnym akcesorium. Wszystkie modele znajdujące się w sprzedaży posiadają wytyczne normy, co do zakresu obciążenia. Odnosi się to do dopuszczalnej wagi, która może dawać nacisk na konstrukcję schodków. Najczęściej oscyluje ona w zakresie 150 kg, więc liczba potencjalnych klientów jest dość spora.

Samo rozłożenie schodów jest bardzo proste, a lekkość surowca, jakim jest aluminium, dodatkowo to ułatwia. We wszystkich modelach zastosowano blokadę, która zapobiega samoistnemu złożeniu się np., podczas gdy ktoś by przebywał na schodkach. Wszystkie elementy, z jakich skonstruowane są schody, podlegają wnikliwej kontroli na każdym etapie ich produkcji. Łączenia są bardzo trwałe i trudno jest wpłynąć na ich stan, nawet poprzez bardzo intensywną eksploatację.

Schodki składane - wieloletnia gwarancja od producenta


Wszystkie schodki składane z oferty, niezależnie od producenta, podlegają wieloletniej gwarancji. Z uwagi na fakt, że są to bardzo dobrze znane firmy, które produkują sprzęty z aluminium, można wywnioskować, że schodki są praktycznie niezawodne i właściwe spełniają swoją rolę przez wiele lat. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego również niezawodnie spełniają swoją funkcję.

Inwestycja w aluminiowe schodki składane, jest godna polecenia - bez dużego nakładu finansowego, zwiększamy poziom bezpieczeństwa - swojego lub pracownika. Poza tym szybka dostawa wraz z odpowiednim zapakowaniem towaru gwarantuje dostarczenie produktu bez uszczerbku na jego jakości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!