kategorie

  • Wsparcie telefoniczne
  • Europejskie certyfikaty
  • 14 dni na zwrot
  • LeaseLink
  • Gwarancja producenta

Nasi Handlowcy zawsze dobrze doradzą!

Drabiny z włókna szklanego/tworzywa sztucznego

DRABINA Z WŁÓKNA SZKLANEGO LUB TWORZYWA SZTUCZNEGO

Zaprojektowana jest tak, aby wszelkie prace wykonywane przy instalacjach elektrycznych były bezpieczne i komfortowe.

Drabiny z włókna szklanego/tworzywa sztucznego

Aktywne filtry

Drabiny z włókna szklanego

Masz w planach remont i szukasz dobrej jakości drabiny, która będzie stanowiła stabilne podwyższenie oraz umożliwiała pracę w niemal każdych warunkach? Prowadzisz firmę budowlaną i szukasz sprzętu najwyższej jakości?  Jeśli tak, to świetnie się składa, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz najwyższej klasy drabiny z włókna szklanego, które zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz dowiedzieć się więcej, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz zapoznaj się z produktami dostępnymi na naszej stronie.

Co to jest drabina z włókna szklanego?

Jak łatwo można się domyślić, drabina to nic innego jak urządzenie służące do przeprowadzania pewnego rodzaju prac na wysokościach. Czym jednak wyróżnia się drabina z włókna szklanego? Otóż to o czym trzeba wspomnieć, mówiąc o tym urządzeniu, to przede wszystkim fakt, że jest ona przeznaczona do prac wykonywanych przy różnego rodzaju układach elektrycznych. Włókna szklane są bowiem materiałem nieprzewodzącym prądu, co w praktyce zapewnia doskonałą ochronę zarówno przy skomplikowanych manewrach w obrębie prac z prądem, jak i podczas prozaicznych czynności takich jak, chociażby wymiana żarówki. Kupując drabinę wykonaną z włókna szklanego, możesz mieć pewność co do tego, że będzie ona doskonałym towarzyszem wszelkiego rodzaju remontów lub też prac domowych. Co ciekawe drabina dwustronna z włókna szklanego często jest również wybierana przez profesjonalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z pracą wymagającą podwyższenia.

Co wyróżnia drabinę z włókna szklanego na tle innych tego typu sprzętów?

Oprócz podstawowej cechy, o której już wspomnieliśmy (nieprzewodzenie prądu), drabina z włókna szklanego posiada również szereg innych zalet, o których nie można zapominać. Jedną z nich jest niesamowita wytrzymałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju czynniki mechaniczne, oraz fizyczne, które mogą doprowadzić do zniszczenia produktu. Co ciekawe, drabiny z włókna szklanego są również doskonałym narzędziem do codziennej eksploatacji – wszystko za sprawą jej wyjątkowej nośności, która może być na poziomie nawet 150 kg. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik, który jednoznacznie świadczy o jakości materiału, jakim jest włókno szklane.

Dlaczego warto postawić na drabinę z włókna szklanego?

Kolejnym plusem przemawiającym na korzyść drabiny z domieszką włókna, jest to, że wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają pozytywnie zdane atesty, które potwierdzają normy takie jak EN-131. Stawiamy na wysoką jakość, która idzie w parze z dobrą ceną, dlatego staramy się oferować naszym klientom tylko najlepsze artykuły, które posiadają rekomendacje oraz pozytywne opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup danych artykułów. Wiemy, jak ważnym elementem każdej drabiny jest stabilność oraz bezpieczeństwo, dlatego drabiny z włókna szklanego, które możesz znaleźć w naszym sklepie to produkty od czołowych producentów, posiadają zabezpieczenia takie jak szerokie stopnie lub specjalistyczne nakładki antypoślizgowe. Drabina przystawnalub dwustronna wykonaną z połączenia włókna szklanego i aluminium jest nie tylko stabilna i wygodna, ale również lekka oraz wygodna w transporcie.

Co możesz znaleźć w naszej ofercie?

Naszym wyznacznikiem jakości jest wysokiej klasy materiał użyty do produkcji danego artykułu oraz znana marka. Produktem, który spełnia obydwa wyżej wymienione wymagania, jest drabina Krause. Krause to firma rozpoznawalna na całym świecie, która obecnie posiada jeden z najbardziej rozwiniętych systemów produkcji. Jeśli zatem zastanawiasz się nad zakupem nowej drabiny, prawdopodobnie właśnie znalazłeś idealny model dla siebie.