Rusztowanie aluminiowe Krause Stabilo 10 wys.rob 13,40m ( dł podestu 2,0m)26 646,00 zł
Brutto Czas dostawy do 15 dni

  • Wysokość robocza rusztowania: 13,40m

  • Wymiary rusztowania:  0,75 x 2,00 m

  • Nośność 200 kg/m²

  • Wytrzymałe, stalowe stabilizatory jezdne zapewniają optymalną stabilność podczas pracy (od wysokości roboczej 4,40 m)

  • Rolki jezdne z regulacją wysokości (Ø 150 mm) umożliwiają użytkowanie na nierównym podłożu (zakres regulacji: 220 - 335 mm)
Ilość
Produkt Dostępny


Profesjonalne aluminiowe rusztowanie jezdne zapewniające szybki i bezpieczny montaż.

Od wysokości roboczej 7,40 m, zapewniające dodatkową stabilizację i bezpieczne użytkowanie w konstrukcjach, oraz łatwe w montażu podpory z bezstopniową regulacją oraz teleskopową stopą (zakres regulacji do 230 mm).

Każdy pomost wyposażony jest w burty ochronne.

Wcześniejsze zamocowanie systemu poręczy GuardMatic przed zawieszeniem pomostu gwarantuje bezpieczeństwo montażu. Przy wchodzeniu na pomost, mamy już zainstalowany komplet poręczy i tym samym pełne zabezpieczenie przed upadkiem.

Zintegrowanie stężeń ukośnych z systemem GuardMatic zapewnia łatwy i bezpieczny montaż. Na czas transportu i przechowywania poręcze GuardMatic można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca.

Mocowanie poręczy 6-punktowe zapewnia maksymalną stabilność na wysokości. Unikalny, samoblokujący system połączeń zaciskowych KRAUSE umożliwia łatwy, szybki i bezpieczny montaż i demontaż.

Nowoczesny i innowacyjny kształt stężeń ukośnych zapewnia maksymalną przestrzeń użytkową na pomoście.

Maksymalna odległość pomiędzy kolejnymi pomostami wynosi 2 m zapewniając przy tym szybki i beznarzędziowy montaż.

Rolki jezdne z regulacją wysokości (Ø 150 mm) umożliwiają użytkowanie na nierównym podłożu (zakres regulacji: 220 - 335 mm).

Atestowane przez TÜV, nośność 200 kg/m² (grupa rusztowań 3) według PN EN 1004-1.

771117P
1000 Przedmioty

O firmie Krause

Bezpieczne rusztowania i drabiny Krause dla profesjonalistów

Krause to uznany na całym świecie, renomowany producent innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań dla wymagających branż. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na wysokości, sprawdzą się solidne rusztowania jezdne, pomosty i drabiny Krause. Każdy z produktów marki wyróżniają najlepsze materiały i najwyższa jakość wykonania, widoczna w każdym calu. Krause to ponad 120 lat tradycji w projektowaniu i tworzeniu unikalnych rozwiązań dla profesjonalistów. Obecnie firma rozwija się niezwykle dynamicznie, często zajmując czołowe lokaty w rankingach niezawodności i zadowolenia konsumentów. 

Bogata gama produktów

Produty Krause to rozwiązania innowacyjne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne. Ponieważ oferta producenta jest niezwykle szeroka, z łatwością można odnaleźć konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Każdy produkt tej marki przechodzi surowe badania jakościowe, przeprowadzane w laboratoriach wewnętrznych oraz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyznaczane przez organizacje zewnętrzne. Rusztowania i drabiny Krause wykorzystują wykonawcy pracujący na wielkopowierzchniowych inwestycjach i profesjonaliści, jak również majsterkowicze-amatorzy i bohaterowie w swoim domu. 

Wolnostojące drabiny Krause

Sztandarową rodzinę produktów stanowią drabiny Krause. Wśród nich można spotkać modele wolnostojące, w tym rozstawno-przystawne i wielofunkcyjne. To uniwersalne rozwiązania, których możliwości zastosowania są bardzo szerokie. Wielofunkcyjna drabina aluminiowa Krause sprawdzi się nawet w najtrudniejszej sytuacji, ponieważ umożliwia rozstawienie w 5 konfiguracjach, także jako przystawna. Dzięki unikalnej konstrukcji drabina Krause czyni pracę na wysokości bezpieczną i efektywną.

Drabiny przystawne

Dużą popularnością cieszy się również przystawna aluminiowa drabina Krause, oferowana w kilku wariantach, ze stopniami lub szczeblami. Jej cechą charakterystyczną jest niewielka waga i duża nośność. Konstrukcja jest cały czas gotowa do pracy, a fachowiec może ją mieć zawsze pod ręką. W razie potrzeby szybko drabinę można szybko odwiesić lub schować. 

Drabiny pionowe

Krause oferuje również pionowe drabiny, montowane jako ewakuacyjne i techniczne, w tym szybowe. Pionowe drabiny Krause zaprojektowano w systemie modułowym, dlatego ich montaż jest łatwy i szybki. Pozwalają w krótkim czasie bezpiecznie pokonywać duże wysokości i są stosowane w dostępie do maszyn, urządzeń oraz budynków. Krause oferuje drabiny pionowe wykonane z różnych materiałów, o niezmiennie wysokiej jakości i optymalnych parametrach wytrzymałościowych. 

Bezpieczne rusztowanie Krause

Dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych i hurtowniach rusztowanie Krause to rozwiązanie dla profesjonalistów. To znakomity wybór, znacznie zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości. Dzięki systemowej budowie, rusztowanie Krause jest łatwe i szybkie w montażu. Produkuje się je z najwyższej jakości lekkiego aluminium, a rolki jezdne są zabezpieczane dodatkowym hamulcem. W trakcie pracy łatwo zmienić miejsce położenia rusztowania. Krause produkuje konstrukcje, które są dostosowane do potrzeb profesjonalistów i firm budowlanych, jak również użytkowników indywidualnych. Szeroki wybór konfiguracji, wysokości i wymiarów sprawia, że jezdne rusztowanie Krause to produkt najlepszy w swojej klasie. 

Konstrukcje specjalne

Oferta marki obejmuje nie tylko rusztowania i drabiny Krause, ale także konstrukcje specjalne. Dzięki nim dostęp do miejsc pracy na średniej lub dużej wysokości staje się bezpieczny i wygodny. Konstruktorzy Krause tworzą aluminiowe konstrukcje wykonywane na indywidualne zamówienie. Możliwości wykorzystania są bardzo szerokie. Z projektów Krause korzysta budownictwo przemysłowe, producenci autobusów, pociągów i ciężarówek, firmy gospodarujące odpadami i wiele innych podmiotów działających w przemyśle ciężkim. Krause ma ogromne doświadczenie, zaplecze projektowe oraz własny system produkcji, dlatego może zaoferować klientom rozwiązania, które w zupełności spełniają nawet najwyższe oczekiwania.

Drabiny i rusztowania Krause - 120 lat doświadczenia

Firma Krause została założona w roku 1900 i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją renomę na arenie międzynarodowej, produkując specjalistyczne konstrukcje, wykorzystywane przez profesjonalistów. Krause jest niekwestionowanym liderem w sektorze produkcji drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych. Proces produkcyjny to wieloetapowy tryb działania, który rozpoczyna się od projektowania i rozwoju produktu, a kończy na wysokiej jakości obsłudze posprzedażowej. Każde rusztowanie i drabina aluminiowa Krause przechodzi rygorystyczne testy jakościowe. Dzięki temu może być uznana za bezpieczną i solidną platformę do pracy na wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.

Rusztowania i drabiny Krause - jakość i bezpieczeństwo

Ergonomiczne, funkcjonalne i bezpieczne wyposażenie Krause umożliwia efektywną pracę na wysokości. Profesjonalne wsparcie projektowe i posprzedażowe sprawia, że od ponad 120 lat firma jest silnym i niezawodnym partnerem biznesowym dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rusztowania i drabiny Krause to jakość, której można zaufać.

Opinie